Bilecik'te Kış - Son Dakika

Bilecik'te Kış

18.02.2012 13:20
Bilecik'te Kış, System.String[]

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde, yoğun kar yağışı ve tipi yaşamı olumsuz etkiliyor.

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde, yoğun kar yağışı ve tipi yaşamı olumsuz etkiliyor.

İlçede etkili olan yağış nedeniyle kar kalınlığı ilçe merkezinde 40 santimetreye, yüksek kesimlerde 1 metreye ulaştı. İlçe merkezinde, belediye ekiplerince karla mücadele çalışması yapılıyor.

Yoğun tipi ve kar yağışından vatandaşlar olumsuz etkilenirken, kapanan köy yollarının açılması için İl Özel İdaresi ekiplerince aralıksız çalışma yürütülüyor.

Pazaryeri- İnegöl ve Pazaryeri- Bozüyük karayollarında sürücülere uyarıda bulunan trafik ekipleri, zincirsiz araçların yola çıkmasına izin vermiyor.

- BİLECİK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bilecik'te Kış - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi