Son Dakika Haberleri: Bilecik'te Toplu Sünnet Şöleni

Bilecik'te Toplu Sünnet Şöleni

13 ay önce

Bilecik Belediyesi tarafından sünnet ettirilen çocuklar için şölen düzenlendi.

Bilecik'te Toplu Sünnet Şöleni, System.String[]
Bilecik Belediyesi tarafından sünnet ettirilen çocuklar için şölen düzenlendi.

Tarihi Saat Kulesi önünde bir araya gelip, hatıra fotoğrafı çektiren çocuklar ve masal kahramanlarının da bulunduğu grup, daha sonra Bilecik Belediyesi Gezici Otobüsü ile traktör ve römorkundan dönüştürülen tren görünümlü özel bir araç olan Nostaljik Kayı Ekspresi'yle konvoy oluşturarak şehir turu attı.

Sünnet şöleni, daha sonra Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde devam etti.

Aile ve yakınlarının konuk edildiği programda, çocuklara kına yakıldı. Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı, çocuklara altın hediye etti.


Belediye Başkanı Yağcı, burada yaptığı konuşmada, çocukların aileleri ve yakınlarına şölene katıldıkları için teşekkür etti.

Yağcı, "Rabb'im çocuklarımızın daha nice mürüvvetlerini nasip etsin diyorum ve sünnet olan yavrularımıza hayırlı bir ömür diliyorum. Hep güzellikler onlarla birlikte olsun, aileleriyle bu güzel ülkemizin, şehrimizin bu huzur ortamı içerisinde, güzellikler içerisinde yaşasınlar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Sünnet şöleni, halk oyunları gösterileri ve yemek ikramıyla sona erdi.
Haber Yayın Tarihi : 24.04.2018 11:44 Kaynak: AAMansur Yavaş, Bankamatik İddialarıyla İlgili Uyardı: İtibar Etmeyin "Dünya Koptu" Deyip Koşan Köylüler, 40 Metre Çapındaki Obrukla Karşılaşınca Şaştılar Mansur Yavaş, ABB'nin İnternet Sitesindeki Kapak Fotoğrafını da Değiştirdi