Son Dakika Haberleri: Bilet Parasını Resim Çiziyor

Bilet Parasını Resim Çiziyor

6 yıl önce

Haber-kamera: İbrahim YILDIZ / İSTANBUL DHA Geçtiğimiz Kasım ayında sonunda tatil için İstanbul'a gelen Moğolistan uyruklu Tuvdenbaater Batgerel bir hafta sonra ülkesine dönmek için Atatürk Havalimanı'na geldi.

Bilet Parasını Resim Çiziyor, System.String[]
Haber-kamera: İbrahim YILDIZ/ İSTANBUL DHA Geçtiğimiz Kasım ayında sonunda tatil için İstanbul'a gelen Moğolistan uyruklu Tuvdenbaater Batgerel bir hafta sonra ülkesine dönmek için Atatürk Havalimanı'na geldi. Ancak havalimanına geç gelen Batgerel dönüş uçağını kaçırdı. Parası olmadığı için yeni bir bilet alamayan Batgerel Atatürk Havalimanı'nda yaşamak zorunda kaldı. Yaklaşık bir aydan beri Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan Batgerel şimdilerde çizdiği portre resimleri satarak para kazanmaya çalışıyor. Atatürk Havalimanı'nda yolcuların isteği üzerine resimlerini çizen Batgerel'in tek isteği ise ülkesine dönüş biletini almak.

SADECE BİLET PARASI İÇİN Batiğeler, "Moğolistan'daki arkadaşlarımdan yardım isteyecektim ama telefon numaraları silindiği için onlara ulaşamadım. 1,5 aydan beri Atatürk Havalimanı'ndayım. Yeniden bilet alıp ülkeme dönmek için resim çiziyorum. Resim çizmeyi çok seviyorum. Zor bir durumdayım ama çizdiğim resimleri satarak bilet parasını kazanmak zorundayım" dedi.
Haber Yayın Tarihi: 09.01.2014 05:18 Kaynak: DHAGenelevde çekilen fotoğraf davalık etti! Gökhan Özoğuz'dan Ömer Halisdemir paylaşımı: Türk askeri böyle resmedilir! Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman, yoğun bakıma kaldırıldı