Bilet Urla'da Satılmış - Son Dakika

Bilet Urla'da Satılmış

01.01.2012 20:28
Bilet Urla'da Satılmış, System.String[]

Büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletin, İzmir Urla'daki İsmail Hakkı Gülten tarafından satıldığı belirtildi.

Milli Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişi'nde büyük ikramiyenin isabet ettiği 4336149 numaralı çeyrek biletin, İzmir Urla'ndaki tek sabit bayisi İsmail Hakkı Gülten tarafından satıldığı belirtildi. Yaklaşık 10 bin yılbaşı bileti sattığını söyleyen bayi İsmail Hakkı Gülten, "10 yıldır Milli Piyango bileti satıyorum. Teselli ikramiyesi bizim bayiiden çıktı. Büyük ikramiyenin de bizim buradan satıldığını tahmin ediyorum. Çünkü yılbaşına ait yaklaşık bir düzine faturam var. Faturalar muhasebecide. Ancak Urla'dan satıldığı kesinse benden almışlardır" dedi.

Urla'da pek çok kişinin kendisinden alışveriş yaptığını anlatan Gülten, "Urla'nın yerlisi de yazlıkçısı da inşaat işçisi de benden bilet alır. Kimin aldığını tahmin edemiyorum çünkü çok fazla bilet satıldı. Seri alan da çok oldu. Ancak kime çıktıysa hayırlısı olsun, inşallah Urlalı birine çıkmıştır. Kendisinden bir talebimiz yok" diye konuştu.

Büyük ikramiyelerden birinin Urla'dan satıldığını duyan vatandaşlar ise gün boyu İsmail Hakkı Gülten'in dükkanına akın etti. Meraklarını gidermek için bayiye geldiklerini dile getiren vatandaşlar, ikramiyenin kime çıktığını tahmin etmeye çalıştıklarını, paranın talihliye hayır getirmesini diledi.

Bilet Urla'da Satılmış
Bilet Urla'da Satılmış
Bilet Urla'da Satılmış

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bilet Urla'da Satılmış - Son Dakika


Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi