Bilet Urla'da Satılmış - Son Dakika

Bilet Urla'da Satılmış

01.01.2012 20:28
Bilet Urla'da Satılmış, System.String[]

Büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletin, İzmir Urla'daki İsmail Hakkı Gülten tarafından satıldığı belirtildi.

Milli Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişi'nde büyük ikramiyenin isabet ettiği 4336149 numaralı çeyrek biletin, İzmir Urla'ndaki tek sabit bayisi İsmail Hakkı Gülten tarafından satıldığı belirtildi. Yaklaşık 10 bin yılbaşı bileti sattığını söyleyen bayi İsmail Hakkı Gülten, "10 yıldır Milli Piyango bileti satıyorum. Teselli ikramiyesi bizim bayiiden çıktı. Büyük ikramiyenin de bizim buradan satıldığını tahmin ediyorum. Çünkü yılbaşına ait yaklaşık bir düzine faturam var. Faturalar muhasebecide. Ancak Urla'dan satıldığı kesinse benden almışlardır" dedi.

Urla'da pek çok kişinin kendisinden alışveriş yaptığını anlatan Gülten, "Urla'nın yerlisi de yazlıkçısı da inşaat işçisi de benden bilet alır. Kimin aldığını tahmin edemiyorum çünkü çok fazla bilet satıldı. Seri alan da çok oldu. Ancak kime çıktıysa hayırlısı olsun, inşallah Urlalı birine çıkmıştır. Kendisinden bir talebimiz yok" diye konuştu.

Büyük ikramiyelerden birinin Urla'dan satıldığını duyan vatandaşlar ise gün boyu İsmail Hakkı Gülten'in dükkanına akın etti. Meraklarını gidermek için bayiye geldiklerini dile getiren vatandaşlar, ikramiyenin kime çıktığını tahmin etmeye çalıştıklarını, paranın talihliye hayır getirmesini diledi.

Bilet Urla'da Satılmış
Bilet Urla'da Satılmış
Bilet Urla'da Satılmış

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bilet Urla'da Satılmış - Son Dakika


Son Dakika

Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Prof. Dr. Bilal Eryılmaz koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Son Dakika: Türkiye'de 26 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 174 kişi vefat etti, 29 bin 132 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Reform görüşmelerinin ilki yarın TÜSİAD'la yapılacak Korona yasağını delen vatandaştan şaşırtan savunma: Adana'dan geldim, Adana'da yasak yok İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü