Biletler Tükenmek Üzere - Son Dakika
Biletler Tükenmek Üzere

Biletler Tükenmek Üzere

31.03.2014 16:36

Haris Alexiou, Türk müziğinin önemli gruplarından İncesaz ile 3 Nisan'da Zorlu Center PSM'de unutulmaz bir konsere imza atacak.

Yunan müziğinin muhteşem yorumunu dinleyebilmek için son iki gün

Mutluluğu ve kederi, umudu ve acıyı, aşkı ve kaybetmeyi, zamanın ötesine uzanan şarkılarında ustaca anlatan Yunan müziğinin muhteşem sesi Haris Alexiou, Türk müziğinin önemli gruplarından İncesaz ile 3 Nisan'da Zorlu Center PSM'de unutulmaz bir konsere imza atacak…

Sahneye ilk adımını 70'lerin başında atan, kendine özgü sesiyle kısa sürede zirvede yer edinen Yunan müziğinin kraliçesi Haris Alexiou, İncesaz ile birlikte gerçekleştireceği konserle Zorlu Center PSM'de izleyicilerle buluşacak.

Haris Alexiou, kendi şarkılarını yazmaya başlamadan önce Yunanistan'ın en ünlü çağdaş bestecilerinin kendisi için yazdığı parçaları okudu. Seslendirdiği birçok şarkının Türkçe versiyonları, Sezen Aksu, Yeni Türkü, Nükhet Duru gibi sanatçıların seslerinden Türkiye'de de üne kavuştu. Türk sanatçılarla birlikte ortak projelere imza atan sanatçının Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesi bulunuyor.

Tüm dünyada hayranları bulunan ve beğeniyle takip edilen, 30 platin ve 13 altın plak sahibi olan Haris Alexiou, kendi ülkesinin tarihini, kültürünü şarkılar, sözler, besteler sayesinde daha iyi anladığına ve sevdiğine inandığını söylüyor.

Unutulmaz dizilerin muhteşem müziklerinin sahibi İncesaz

Murat Aydemir, Derya Türkan ve Cengiz Onural tarafından 1996 yılında kurulan İncesaz ise Yolculuğuna Cengiz Onural'ın besteleriyle başladı. Zamanla Murat Aydemir bestelerinin yanı sıra geleneksel Türk müziği repertuarından seçtikleri eserleri de kendi zevk ve anlayışlarına göre yorumladı. 1997'de ilk albümün çalışmaları sırasında gruba Taner Sayacıoğlu katıldı. Ardından zaman içinde duayen müzisyenler Akın Aral, Engin Gürkey, Türker Çolak ve Volkan Hürsever de grubun ayrılmaz parça oldular. İncesaz, bizleri ekran başına kilitleyen İkinci Bahar, Ekmek Teknesi ve Çınaraltı dizilerinin de muhteşem müziklerine imza attı.

Tarih: 3 Nisan 2014, Perşembe
Mekan: Zorlu Center PSM, Ana Tiyatro

Bilet Fiyatları: 69 TL, 99 TL, 150 TL, 185 TL, 220 TL

Zorlu Center PSM'den öğrencilere jest!

Zorlu Center PSM, sanatsever gençleri de düşünerek limitli öğrenci biletlerini satışa sunuyor. Sevdiği müzisyeni dinlemek, Broadway Show'larını izlemek ya da farklı gösterileri Zorlu Center PSM'de takip etmek isteyen öğrenciler, performans günü 10.00 – 12.00 saatleri arasında, 20 TL'ye bilet alabilecek!

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Biletler Tükenmek Üzere - Son Dakika


Advertisement