Bileziklerini Aldıkları Yaşlı Kadını Bıçakla Yaraladılar - Son Dakika

Bileziklerini Aldıkları Yaşlı Kadını Bıçakla Yaraladılar

18.01.2012 17:40
Bileziklerini Aldıkları Yaşlı Kadını Bıçakla Yaraladılar, System.String[]

Karabük'te kolundaki bilezikleri aldığında direnen yaşlı kadını bıçakla yaralayarak kaçan kişileri yakalamak için çalışma başlatıldı.

Karabük'te kolundaki bilezikleri aldığında direnen yaşlı kadını bıçakla yaralayarak kaçan kişileri yakalamak için çalışma başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, Safranbolu ilçesi Yeni Mahalle'de yalnız yaşayan Fatma Gökmen'in (81) kapısını çalan kimliği henüz belirlenemeyen kişiler, yaşlı kadının kolundaki 2 bileziği almak istedi. Kendilerine direnince Gökmen'i bıçakla boynundan ve kolundan yaralayan zanlılar, bilezikleri aldıktan sonra olay yerinden kaçtılar.

Gökmen'in komşuları, gelen sesler üzerine polise haber verdi. Binaya gelen polis ekipleri, yaşlı kadını ambulansla Karabük Devlet Hastanesine kaldırdı.

Yoğun bakım ünitesine alınan Gökmen'in hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi. Bu arada, çevredeki vatandaşların binadan koşarak çıkan birkaç kişi gördükleri öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

- KARABÜK

Bileziklerini Aldıkları Yaşlı Kadını Bıçakla Yaraladılar

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bileziklerini Aldıkları Yaşlı Kadını Bıçakla Yaraladılar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın yayını bir ayda 11 milyon kez izlendi Azerbaycan, Ermenistan ordusuna ait iki İHA'yı düşürdü Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Yakalı toy kuşu, 7 yıl sonra bu kez Trabzon'da görüldü BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti