"Bilgi Güvenliği ve Kurumsal Uygulamalar Eğitimi" - Son Dakika

"Bilgi Güvenliği ve Kurumsal Uygulamalar Eğitimi"

18.02.2012 10:40

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri ve İletişim (BTİ) Şubesi tarafından personele "Bilgi Güvenliği ve Kurumsal Uygulamalar Eğitimi" verildiği bildirildi.

Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri ve İletişim (BTİ) Şubesi tarafından personele "Bilgi Güvenliği ve Kurumsal Uygulamalar Eğitimi" verildiği bildirildi.

Bursa Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, BTİ Şube Müdürü Mustafa Doruk tarafından bölge müdürlüğünde bilgisayar kullanan 265 personele bilgisayarların güvenli kullanılması ve kurumsal uygulamaların tanıtılması amacıyla eğitim verildi.

Eğitimde, ORBİS projesi, kurumsal elektronik posta, portal, EDYS, lync ve outlook exchange konularında detaylı bilgi veren Doruk, "Bilgi kaynakları ve elektronik posta kullanım talimatları" konusunda da sunum yaptı.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'Bilgi Güvenliği ve Kurumsal Uygulamalar Eğitimi' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji'den 9 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi