Bilgisayar Kursiyerleri Kıyasıya Yarıştı - Son Dakika

Bilgisayar Kursiyerleri Kıyasıya Yarıştı

12.01.2012 14:09
Bilgisayar Kursiyerleri Kıyasıya Yarıştı, System.String[]

Seyhan Belediyesi Meslek Edindirme Merkezlerinde (SEYMER) bilgisayar eğitimi gören kursiyerler arasında, 'bilgisayar uygulama yarışması' düzenlendi.

Seyhan Belediyesi Meslek Edindirme Merkezlerinde (SEYMER) bilgisayar eğitimi gören kursiyerler arasında, 'bilgisayar uygulama yarışması' düzenlendi. Seyhan'da 10 ayrı noktada faaliyet gösteren SEYMER'in bilgisayar eğitimi verilen tüm merkezlerinden 20 kursiyer, öğrendiklerini en iyi şekilde uygulayabilmek için ter döktü.

Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, "SEYMER başarılı öğrencileri sayesinde adeta destan yazıyor, bu destanı da sizler yazıyorsunuz. SEYMER'ler ile insanlara yaptığımız yatırımın ne kadar doğru olduğu yapılan bu yarışmaların sonucu ile anlaşılıyor." diye konuştu. Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi Mehmet Akif Ersoy salonunda SEYMER'de düzenlenen yarışma, usta öğreticilerin gözetiminde yapıldı. Kursiyerlerin bilgisayar kullanımındaki bilgi, beceri ve yetenekleri alanında sınava tabi tutuldukları yarışma yaklaşık bir saat sürdü.

Bilgisayar uygulama yarışmasında; Gülpınar'dan Dilek Kızıl ile Hasan Sarı birinci, 2000 Evler'den Adnan Vural ile Münevver Gönen ikinciliği elde ederken, Mehmet Akif Ersoy SEYMER'den Merve Erdoğan ile Ümmühan Gök ise üçüncü oldu. Yarışmanın ardından düzenlenen ödül töreninde Başkan Azim Öztürk dereceye giren kursiyerlere katılım belgesi ve madalya verdi.

Bilgisayar Kursiyerleri Kıyasıya Yarıştı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Bilgisayar Kursiyerleri Kıyasıya Yarıştı - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret