Bilim ve Teknoloji Üniversitesine Bilgisayar Desteği - Son Dakika

Bilim ve Teknoloji Üniversitesine Bilgisayar Desteği

03.01.2012 11:17
Bilim ve Teknoloji Üniversitesine Bilgisayar Desteği, System.String[]

Seyhan Belediyesi Adana'da yeni kurulan Bilim ve Teknoloji Üniversitesine bilgisayar desteği verdi.

Seyhan Belediyesi Adana'da yeni kurulan Bilim ve Teknoloji Üniversitesine bilgisayar desteği verdi. Belediyenin Ocak ayı Meclis toplantısında birinci gündem maddesi olarak görüşülen konu hakkında konuşan Başkan Azim Öztürk, "Belediye olarak yeni kurulacak üniversitemize her türden desteğe hazırız" dedi.

Meclis toplantısında üniversitenin bilgisayar talebini meclis üyelerine aktaran Öztürk, "Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bildiğiniz gibi yeni kuruldu. Bu süreç içerisinde Rektörlük görevine atanan Adem Ersoy'la yaptığımız görüşme yeni kurulan üniversitemizin bir takım temel eksikliklerinin bulunduğu ortaya çıktı. Seyhan Belediyesi olarak gelen talep doğrultusunda üniversitemizin bilgisayar eksikliğini gidermek için konuyu gündemimize aldık" dedi.

Öztürk, yeni kurulan Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin yerleşkesinin şehir içinde planlandığını belirterek, "Bu şekilde üniversitemizin şehirle bütünleşmesine de imkan verilecektir. Biz belediye olarak yeni atanan Rektör ve Rektör Yardımcısı arkadaşlarımıza talep etmeleri halinde belediye hizmet binamızdan da oda tahsis edebileceğimizi kendilerine aktırdık" diye konuştu.

Bilgilendirmenin ardından, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinden gelen talep doğrultusunda üniversiteye 10 adet masaüstü bilgisayar, 4 adet yazıcı ve 1 fotokopi makinesi verilmesi konusu ilgili komisyona havale edildi. Komisyondan geçecek talep hafta içinde mecliste onaylandıktan sonra bilgisayar ve diğer ekipmanlar üniversite yetkililerine teslim edilecek.

Bilim ve Teknoloji Üniversitesine Bilgisayar Desteği

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Bilim ve Teknoloji Üniversitesine Bilgisayar Desteği - Son Dakika


Son Dakika

ABD'de seçime günler kala Trump destekçileriyle karşıtları arasında kavga çıktı Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı