Bilişime Yön Verenler Testıstanbul 2011’de Buluşuyor - Son Dakika

Bilişime Yön Verenler Testıstanbul 2011’de Buluşuyor

23.05.2011 18:00
Bilişime Yön Verenler Testıstanbul 2011’de Buluşuyor, System.String[]

Testıstanbul 2011 Konferansı Kapsamında Bilişim Sektöründen Profesyonellerin Katılımıyla 27 Mayıs'ta Düzenlenecek Panelde Test Mühendisinin Kimlik Arayışı Tartışılacak.

Yazılım Test ve Kalite Derneği tarafından düzenlenecek TestIstanbul 2011 Konferansı, 27 Mayıs'ta bilişim sektörü profesyonellerinin katılacağı bir panele evsahipliği yapacak. 14.40-16.10 saatleri arasında Feriye Sarayı'nda gerçekleştirilecek panelde, "Test Mühendisinin Kimlik Arayışı" konusu işlenecek. Panele UXServices'ten Emrah Yayıcı moderatörlük yapacak.

Panele katılacak konuşmacılar şöyle:

• Cüneyt Büyükbezci, Orta Doğu Akdeniz Afrika Bölgesi İş Teknolojisi Optimizasyonu Yazılımları Yazılım Direktörü, HP

• Çağatay Şahin, Genel Müdür Yardımcısı, Turkcell Teknoloji

İhsan Özcan, Teknik Destek ve Araştırma Geliştirme Grup Müdürü, Alcatel-Lucent

• Ömer Uyar, Ar-Ge Genel Müdür Yardımcısı, Intertech

• Server Tanfer, Yazılım Grubu Satış Müdürü, IBM Türk

Türkiye'de bir ilk

TestIstanbul 2011 Konferansı, iş dünyasının yükselen trendi "kullanılabilirlik testleri" alanında Türkiye'de düzenlenmiş ilk geniş çaplı etkinlik olacak. Konferansta, kullanılabilirlik testlerinin yanı sıra kullanıcı arayüzü tasarım prensipleri, göz izleme, kullanıcı etkileşiminde kültürel çeşitliliğin etkisi, mobil kullanıcı arayüzü tasarımı, çevik kullanıcı deneyimi, kullanılabilirlik gereksinimleri, kullanıcı kabul testleri, arama motoru optimizasyonu ve web analizleri, insan-bilgisayar etkileşimi ve erişilebilirlik gibi konular da ele alınacak.

Bilişime Yön Verenler Testıstanbul 2011’de Buluşuyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bilişime Yön Verenler Testıstanbul 2011’de Buluşuyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı seçildi Şişli'de ünlü bir otelin camından düşen kadın yaralandı Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı! Oranlar değişti Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı