Bill Clinton'ın Hayatı Belgesel Oluyor - Son Dakika

Bill Clinton'ın Hayatı Belgesel Oluyor

18.12.2012 11:03
Bill Clinton'ın Hayatı Belgesel Oluyor, System.String[]

Ünlü Amerikalı yönetmen Martin Scorsese, eski ABD Başkanı Bill Clinton'ın belgeselini çekeceğini duyurdu.

Ünlü Amerikalı yönetmen Martin Scorsese, eski ABD Başkanı Bill Clinton'ın belgeselini çekeceğini duyurdu.

Scosese, Clinton'ın uluslararası arenada güçlü bir etkiye sahip biri olduğunu belirterek, bu sıradışı politikacıyı tüm yönleriyle ekrana yansıtmak istediğini belirtti.

Clinton ise başkanlık dönemindeki tecrübelerini paylaşmak için sabırsızlandığını dile getirdi.

Taxi Driver (1976) ve Goodfellas (1990) filmlerinin de yönetmenliğini yapan Scosese, şarkıcı Bob Dylan'ın hayatını konu alan No Direction Home (Eve Dönüş Yok

2005) ve Beatles grubu üyelerinden George Harrison'ı anlattığı George Harrison: Materyalist bir Dünyada Yaşamak (2011) belgeselleriyle de Emmy ödülüne layık görülmüştü.

Clinton belgeselinin, 66 yaşındaki eski başkanın, 2 dönemlik başkanlık hayatının yanı sıra, başkanlık sonrasındaki yaşamını ve ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile evliliğini de konu alacağı kaydedildi.

1993-2001 arasında ABD Başkanlığı yapan Bill Clinton, Amerikan tarihinin en renkli başkanlarından biri olarak biliniyor.

Muhabir: Esma Arslan/ AFP

Yayıncı: Göksel Sözer - LOS ANGELES

Bill Clinton'ın Hayatı Belgesel Oluyor

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bill Clinton'ın Hayatı Belgesel Oluyor - Son Dakika


Son Dakika

Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Yaşlı adam, zeytin tarlasında şüpheli şekilde ölü bulundu Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum