Bimeks' Ten İnternet Alışverişinde Bir Devrim - Son Dakika

Bimeks' Ten İnternet Alışverişinde Bir Devrim

12.01.2012 08:55
Bimeks' Ten İnternet Alışverişinde Bir Devrim

Teknolojinin ve ilklerin öncüsü Bimeks  www.bimeks.com.tr  adresindeki web mağazasında başladığı 30 dakika ile 180 dakika arasında ekspres teslimat hizmetiyle dünyada bir ilke imza attı.

Teknolojinin ve ilklerin öncüsü Bimeks  www.bimeks.com.tr  adresindeki web mağazasında başladığı 30 dakika ile 180 dakika arasında ekspres teslimat hizmetiyle dünyada bir ilke imza attı.

Teknoloji perakendeciliğinde hep ilkleri gerçekleştirerek ve rakiplerinden farklı projeler üreterek sektöre yön veren Bimeks, bu kez de online mağazacılıktaki yeni projesiyle internet alışverişinde devrim yaptı. www.bimeks.com.tr internet adresinde başlayan yeni uygulaması "bidakka" ile artık siparişleriniz bir pizza siparişi kadar hızlı ya da bir çiçek siparişi gibi istediğiniz saatte evinize veya işyerinize gelecek. Bimeks "bidakka" hizmetiyle en erken 1 gün sonra teslim eden teknoloji online satış mağazalarının çok önüne geçerek internet alışverişine teknolojinin gerçek hızını getirdi.

"Bidakka" hizmeti ile 3 ayrı uygulamada; ekspres teslimat ile maksimum 180 dakikaya kadar, hızlı teslimat ile aynı gün içinde, zamanlı teslimat ile istediğiniz saatte siparişlerinizi teslim alabileceksiniz.

Şu anda İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da uygulamada olan "bidakka" hizmeti çok yakında tüm Türkiye'ye hizmet verecek. Ağırlığı 8 kg'mı geçmeyecek teknoloji siparişlerinizde kullanabileceğiniz "bidakka" ile artık günlerce siparişinizi beklemek zorunda kalmayacaksınız.

İnternetten alışveriş yapmanın kolaylığını yaşamak isteyen ve zamandan tasarruf etmek isteyen teknoloji müşterileri Bimeks'in "bidakka" hizmetine büyük ilgi gösterdiler.

Siz de ihtiyacınız olan teknoloji siparişinizi www.bimeks.com.tr'den verin ve Bimeks'in hızını teknoloji alışverişinizde yaşayın. TV reklamımızı izleyin. Siz de yeni hizmetimizle buluşun.

YORUMLAR
500
Kaynak: BasinOdasi.com.tr

Son Dakika Basın Bültenleri Bimeks' Ten İnternet Alışverişinde Bir Devrim - Son Dakika

Bu haber BasinOdasi.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. BasinOdasi.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı BasinOdasi.com.tr kurumudur.

Advertisement