Bin Kadın Bin Emek Sergisi - Son Dakika

Bin Kadın Bin Emek Sergisi

23.05.2016 16:36
Bin Kadın Bin Emek Sergisi, System.String[]

Çankırı Belediyesi, Bin Kadın Bin Emek Sergisi kapsamında Esentepe Kültür Merkezi'nde açılış gerçekleştirdi.

Çankırı Belediyesi, Bin Kadın Bin Emek Sergisi kapsamında Esentepe Kültür Merkezi'nde açılış gerçekleştirdi.

Düzenlenen açılışa Vali Vahdettin Özcan, Çankırı milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Halil Altınbaş, Belediye Başkanı İrfan Dinç ve eşi Zeynep Perihan Dinç, Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman, belediye kursiyerleri, görevlileri ile mahalle sakinleri katıldı.

Açılışta konuşma yapan ve kadın çalışmalarına değinen Belediye Başkanı İrfan Dinç, kadınların kendi el emeği, göz nuru ürünlerini hanım lokallerinde ve kültür merkezlerinde gerçekleştirdikleri açılışlar ile bir bir sergilediklerini söyledi. Kadınlara kendi kabiliyetlerini, yeteneklerini ve hayallerini gerçekleştirecek ortamlar sunduğunda onların harikalar yarattığını bir kez daha gördüklerini ifade eden Dinç, şunları kaydetti: "Esentepe Mahallemizde 7 branşta 95 kursiyerimizin el emeği, göz nuru ürünlerini bugün hep birlikte göreceğiz. Ben başta yöneticilerimiz olmak üzere, emeklerini muhteşem şaheserlere dönüştüren çok değerli hanımefendileri tebrik ediyorum. Onlardan beklentilerimiz ne ise biz her zaman fazlasıyla görüyoruz ve onların arzu ve istekleri doğrultusunda da bir çok çalışmalarımızı ona göre yönlendiriyoruz. Çok değerli eşim Zeynep hanımın başlatmış olduğu bu çalışmalarda ben Türkiye'de zirve yaptığımızı buradan gururla iddea ediyorum. Aksini düşünen varsa da buyursun gelsin. Çalışmalarımız açık ve net ortadadır."

Açılıştan sonra sergiyi gezen Vali Özcan ve milletvekilleri sergilenen ürünlerin birbirinden güzel ve çok değerli olduklarını söyledi.

Bin Kadın Bin Emek Sergisi
Bin Kadın Bin Emek Sergisi
Bin Kadın Bin Emek Sergisi
Bin Kadın Bin Emek Sergisi
Bin Kadın Bin Emek Sergisi
Bin Kadın Bin Emek Sergisi

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Bin Kadın Bin Emek Sergisi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ALS hastalığına yakalanan eski Karabüksporlu Shelton, hayatını kaybetti S&P Türkiye'nin kredi notunu 'B+' olarak teyit etti, görünümünü değiştirmedi Survivor'dan diskalifiye edilen Cemal Hünal'a eşi Lale Cangal'dan mesaj: Kocacığım çabuk gel Son Dakika: Galatasaray, Henry Onyekuru'nun transferi için Monaco ile görüşmelere başladı İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Babasının 2 tır şoförüyle tartıştığını gören çocuk, torpidodan aldığı silahla dehşet saçtı: 1 ölü, 1 yaralı