Binali Yıldırım'dan, Mesut Yılmaz'a Geçmiş Olsun Ziyareti - Son Dakika

Binali Yıldırım'dan, Mesut Yılmaz'a Geçmiş Olsun Ziyareti

10.05.2019 18:06
Binali Yıldırım'dan, Mesut Yılmaz'a Geçmiş Olsun Ziyareti, System.String[]

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Mesut Yılmaz'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Mesut Yılmaz'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Mesut Yılmaz'ı ziyaret eti. Yıldırım bu ziyaretti Yılmaz'a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

(İHA)

Binali Yıldırım'dan, Mesut Yılmaz'a Geçmiş Olsun Ziyareti
Binali Yıldırım'dan, Mesut Yılmaz'a Geçmiş Olsun Ziyareti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Binali Yıldırım'dan, Mesut Yılmaz'a Geçmiş Olsun Ziyareti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir
16:20