Son Dakika Haberleri: Binali Yıldırım, İmamoğlu'nu tebrik etti: Duymayanlar İçin Bir Kez Daha Diyeyim, Hayırlı Olsun

Binali Yıldırım, İmamoğlu'nu tebrik etti: Duymayanlar İçin Bir Kez Daha Diyeyim, Hayırlı Olsun

2 ay önce

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kaybeden Binali Yıldırım CHP'li rakibi Ekrem İmamoğlu'na "Hayırlı olsun" dileklerinde bulunduğunu hatırlatarak, "Duymayanlar için bir kez daha diyeyim: Hayırlı olsun" ifadesini kullandı.

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'ndan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Binali Yıldırım, cuma namazı sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Yıldırım'a belediyeye bağlı kuruluşların elektronik veri tabanında inceleme yapmak üzere 2 müfettiş ve 3 uzman görevlendirmesi soruldu.

"Belediye başkanı kurumla ilgili inceleme yaptırabilir" diyen Yıldırım, "Ama çalışanları şüpheli gibi görmekten uzak durmalı. İstanbul'un beklediği hizmetlerin ivedi olarak yerine getirilmesi" diye konuştu.

"ÜLKEME HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİM"

Yıldırım Türkiye'ye hizmet etmeye devam edeceğini belirterek, mazbatasını alan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na 'hayırlı olsun' dileklerinde bulunduğunu hatırlattı.

Yıldırım, "Bugün Berat Kandili. Aynı gün kendisine hayırlı olsun dedim. Duymayanlar için bir kez daha diyeyim: Hayırlı olsun. Ama partimizin ve MHP'nin YSK'ya itiraz süreci devam ediyor. Yüksek Seçim Kurulu bir karar verecektir. Ben ülkeme hep hizmet ettim, konumum, makamım ne olursa olsun hizmet etmeye de devam edeceğim. Hiçbir zaman koltuk peşinde koşmadım. Benim için en büyük makam insanların gönlünde olan makamdır, ben halen İzmir milletvekiliyim" dedi.

Binali Yıldırım, İmamoğlu'nu tebrik etti: Duymayanlar İçin Bir Kez Daha Diyeyim, Hayırlı Olsun
Haber Yayın Tarihi : 19.04.2019 03:03 Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı İşte Benim Stilim'in Olaylı Yarışmacısı Ayşegül Doğan'ın Değişimi Hayrete Düşürdü Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelasını "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı