Bingöl'de yılanların dansı böyle görüntülendi - Son Dakika

Bingöl'de yılanların dansı böyle görüntülendi

05.07.2022 18:15

Bingöl'de yılanların dansı böyle görüntülendiBİNGÖL Bingöl'de yaklaşık 1,5 metrelik iki siyah yılanın dansı, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bingöl'de yılanların dansı böyle görüntülendi

BİNGÖL Bingöl'de yaklaşık 1,5 metrelik iki siyah yılanın dansı, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bingöl merkeze bağlı kırsalda doğaya çıkan bir vatandaş, yaklaşık 1,5 metrelik siyah renkte olan iki yılanla karşılaştı. Yılanların birbirine sarılı şekilde ilerlediğini gören vatandaş, o anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Yılanlar, bir süre dans ettikten sonra otluk alanda gözden kayboldu. O anları görüntüleyen vatandaş, havaların ısınmasıyla benzer görüntülerin bölgede arttığını söyledi.

YORUMLAR
500
Bingöl'de Urartu dönemine ait olduğu düşünülen Sebeterias Kalesinin sondaj kazısı başladı Bingöl'de Urartu dönemine ait olduğu düşünülen Sebeterias Kalesinin sondaj kazısı başladı Bingöl'deki Sebeterias Kalesi'nin tarihi dokusu ortaya çıkarılacak Bingöl'deki Sebeterias Kalesi'nin tarihi dokusu ortaya çıkarılacak Bingöl'de çıkan orman yangını büyümeden söndürüldü Bingöl'de çıkan orman yangını büyümeden söndürüldü
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bingöl'de yılanların dansı böyle görüntülendi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement