Bingöl'den Erzurum İstikametine Giden Araç Sürücüleri Uyarılıyor - Son Dakika

Bingöl'den Erzurum İstikametine Giden Araç Sürücüleri Uyarılıyor

18.01.2012 18:49
Bingöl'den Erzurum İstikametine Giden Araç Sürücüleri Uyarılıyor, System.String[]

Bingöl-Erzurum karayolunun çığ düşmesi sonucu kapanması nedeniyle Erzurum istikametine giden araç sürücüleri uyarılıyor.

Bingöl- Erzurum karayolunun çığ düşmesi sonucu kapanması nedeniyle Erzurum istikametine giden araç sürücüleri uyarılıyor.

Bingöl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince Kervansaray Kavşağında yapılan yol uygulamasında Erzurum istikametine gidecek araç sürücülerini Karlıova-Çat yolunun çığ nedeniyle kapalı olduğunu, bu nedenle yol açılıncaya kadar Bingöl'de beklemeleri konusunda uyardı.

Ekipler ayrıca denetimlerinde araçlarında kar lastiği, zincir, takoz ve çekme halatı bulundurmayan sürücülere, eksikliklerini giderinceye kadar yola çıkmalarına izin vermedi.

Bu arada Bingöl Belediyesi, kar temizleme çalışmalarına başladı. 12 araç ve 35 personelden oluşan ekip, yolları açık tutmaya çalışırken, iş makineleriyle kamyonlara yüklediği karı şehir dışına taşıyor.

- BİNGÖL

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bingöl'den Erzurum İstikametine Giden Araç Sürücüleri Uyarılıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı