Bingöllü Boksörler Trabzon Yolcusu - Son Dakika

Bingöllü Boksörler Trabzon Yolcusu

19.01.2012 14:40
Bingöllü Boksörler Trabzon Yolcusu, System.String[]

Bingöllü boksörler, Trabzon'da yapılacak Türkiye Yıldızlar Boks Şampiyonasına katılacak.

Bingöllü boksörler, Trabzon'da yapılacak Türkiye Yıldızlar Boks Şampiyonasına katılacak.

Bingöl Belediyespor Kulübü Boks Antrenörü Vahyettin Alanda, yaptığı açıklamada, Trabzon'daki şampiyonaya 4 sporcu ile katılacaklarını belirterek, şampiyonadan derece ile dönmek istediklerini söyledi.

Şampiyonaya sıkı bir şekilde çalıştıklarını anlatan Alanda, şöyle dedi:

" Kayseri'de 4-9 Ocak 2012 tarihleri arasında yapılan büyük bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası'nda sporcumuz Suzan Dağ, 57 kiloda çeyrek finale kadar yükseldi. Takımı yeni kurduk. Bu bizim için bir başlangıç oldu. Bize bu imkanları sunan Belediye Başkanı Serdar Atalay'a çok teşekkür ediyoruz. Altyapı sporcularımızla hazırlanmaya devam ediyoruz. 21-28 Ocak 2012 tarihleri arasında Trabzon'da yapılacak olan Türkiye Yıldızlar Boks Şampiyonası'na 4 sporcu ile katılacağız. Buradan iyi bir derece ile dönmek istiyoruz."

- BİNGÖL

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bingöllü Boksörler Trabzon Yolcusu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama