Bioenerji Uzmanı Belgin Dal, taşların hastalıklar üzerindeki etkilerini yazdı - Son Dakika

Bioenerji Uzmanı Belgin Dal, taşların hastalıklar üzerindeki etkilerini yazdı

2019 yılında "Yılın En İyi Şifalı Taşlar ve Bioenerji Uzmanı" ödülünü kazanan Belgin Dal, taşların hastalıklar üzerindeki etkilerini yazdı. Belgin Dal yazısında, günümüzde kehribarın kanı sulandırdığı ve süt dişi çıkaran çocuklarda kullanıldığını belirterek, taşların yaşamımızda hastalıkları aşmamızda büyük bir destekleyici olduğunu ifade etti.

Bioenerji Uzmanı Belgin Dal, taşların hastalıklar üzerindeki etkilerini yazdı, System.String[]

Hastalık, akışı engellenmiş bir enerji tıkanıklığıdır. Kişinin kendisindeki bir dengesizliğin dışa vurumudur. Nasıl mı? Çoğu fiziksel ve psikolojik rahatsızlıkların temelinde, zihinsel ve duygusal sıkıntılar, bastırılmış duygu ve düşünceler nedeniyle enerji bedenlerindeki (fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal) enerji kanallarının tıkanması ve enerji dengesinin bozulması yatar. İşte bu enerji kanallarında oluşan tıkanıklıklar, blokajlar sonucunda enerji merkezlerinden hücrelere, organlara yeterli enerji akışı olamaz. Yeterli enerjiyi alamayan organlar da hastalanır.

Bioenerji Uzmanı Belgin Dal, taşların hastalıklar üzerindeki etkilerini yazdı
Bioenerji Uzmanı Belgin Dal

Bedenimiz; düşünce, duygu ve inançlarımızın bir aynasıdır. Fiziksel hastalık, duygusal bir travma ya da kazalar gibi oluşan sorunlar da; düşüncelerimizin, duygularımızın veya inançlarımızın değişmesi ya da düzeltilmesi gerektiğini gösteren mesajlardır.

NEGATİF ENERJİ ALANI HASTALIĞA ZEMİN HAZIRLIYOR

Tabi ki, hepimiz olumsuz düşünce ve duygulara sahibizdir. Bununla birlikte her olumsuz düşünce ve duygu da hastalık üretmez. Hastalığa zemin hazırlayan bu olumsuz düşünce ve duyguların oluşturduğu negatif enerji alanının egemen olması gerekir. Dolayısıyla, kişinin bu gibi durumlara takılarak enerjisini harcaması, bedenin güç kaybetmesine, kişinin özgüveninin azalmasına sebep olur. Bu da sağlığını korumasını zorlaştırır. Kendimizin olumlu, olumsuz yanlarını olduğu gibi kabullenmek, olayların gelişmesindeki etkimizi görmek, hastalığa davetiye çıkaran düşünce ve duygulara hakim olmamızı sağlar ki; bu da mevcut sorunların büyük bir kısmının çözümlenmesi demektir.

Bioenerji Uzmanı Belgin Dal, taşların hastalıklar üzerindeki etkilerini yazdı
Zümrüt taşı

TAŞLAR, YAŞAMIMIZDA HASTALIKLARI AŞMAMIZDA BÜYÜK DESTEKLEYİCİDİR

Bu çözülmelerin aracılarından bir tanesi de şifalı taşlardır. Mineral taşıyan geçmişte zehirli böcek sokmalarında zümrüt taşının toz haline getirilerek ilaç yapıldığı gibi. Günümüzde de kehribarın kanı sulandırdığı ve süt dişi çıkaran çocuklarda kullanıldığı, Bir kanser hastasının selenyum minerali taşıyan bir selenit taşı kullanarak destek aldığı gibi taşlar yaşamımızda hastalıkları aşmamızda büyük bir destekleyicidir.

Bioenerji Uzmanı Belgin Dal, taşların hastalıklar üzerindeki etkilerini yazdı
Selenit taşı
YORUMLAR (1)

Son Dakika

Ünlü sunucu sonunda isyan etti: Kalçamla mı meşhur oldum? Güzel oyuncu, bu pozuyla milyonların aklını başından aldı 62 yaşındaki Sharon Stone, havuz önünde kasklı ve bikinili poz verdi Acun Ilıcalı, Instagram canlı yayınında 3 milyon izleyiciye ulaşarak dünya rekorunu kırdı Ünlü model, kilo eleştirilerine ateşli pozuyla cevap verdi Mayoyla parka giden Serel Yereli'nin cüretkar pozları takipçilerini ikiye böldü "Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum" diyen Yeliz Yeşilmen'den yeni paylaşım Survivor bayram özel çekimlerine davet edilmeyen Demet Akalın, Acun Ilıcalı'ya resti çekti: Daha da izlemem Haluk Levent, Kaş'ta yanan 25 dönümlük alanı ağaçlandırmak için çalışmalara başladı Şeyma Subaşı, kendisini övdüğü paylaşımı kısa sürede yayından kaldırdı Survivor 2020'de ünlü isimlerin yarıştığı Anlat Bakalım'da kazanan belli oldu Cem Uzan torun sahibi oldu Şahan Gökbakar, kızına olmayan terlikleri çocuklara hediye ederek herkese örnek oldu İrem Derici'den sanat camiasını kızdıracak sözler: 10 milyon TL param olsa şarkıcılığı bırakırım 56 yaşındaki Hülya Avşar, Instagram hesabından bornozlu pozunu paylaştı