Bir Döneme Damga Vuran 'Gerçek Kesit' Efsanesi Geri Dönüyor - Son Dakika

Bir Döneme Damga Vuran 'Gerçek Kesit' Efsanesi Geri Dönüyor

07.03.2018 12:30

Gerçek hikayelerden uyarlanan televizyon programı 'Gerçek Kesit', Onur Ünlü imzasıyla sinema filmi oldu. 23 Mart'ta vizyona girecek filmde Cahit Kaşıkçılar rol alıyor.

Bir döneme damgasını vuran, gerçek hikayelerden uyarlanan televizyon programı 'Gerçek Kesit', Onur Ünlü imzasıyla sinema filmi oldu. Senaryosunu Cahit Kaşıkçılar'ın kaleme aldığı gerilim-komedi türündeki 'Gerçek Kesit: Manyak' filmi, 23 Mart'ta vizyona giriyor.

ÇEKİMLERİ İSTANBUL'DA YAPILDI

'Gerçek Kesit: Manyak' filminin başrolünde, 'Gerçek Kesit' yapımında 'Sarı Bıyık' karakterini canlandıran ve birçok bölümün senaryosunu yazan Cahit Kaşıkçılar rol alıyor. Çekimleri İstanbul'da gerçekleşen film, meraklıları tarafından şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor.

FİLMİN KONUSU

Belediyede temizlik hizmetlerinde görevli olan Rıza, annesine son derece düşkündür. Bu düşkünlüğü, çok istemesine rağmen evlenip bir yuva kurmasına da mani oluyordur. Karşı apartmana taşınan Serpil adlı çocuklu ve dul bir kadının hayatına girmesiyle, Rıza'nın evlilik hayalleri yeniden alevlenir, fakat bir yandan da suçluluk duygusu gittikçe artıyordur. Öyle ki, bir süre sonra gerçek hayatla bağı iyice kopmaya, annesine daha da bağlanmaya başlar. Rıza artık annesinin öldüğünün bile farkında olmadan onunla yaşamaya devam ediyor, bir yandan da umutsuzca Serpil'le ilişki kurmaya çalışıyordur.

Bir Döneme Damga Vuran 'Gerçek Kesit' Efsanesi Geri Dönüyor
Bir Döneme Damga Vuran 'Gerçek Kesit' Efsanesi Geri Dönüyor

Son Dakika Magazin Bir Döneme Damga Vuran 'Gerçek Kesit' Efsanesi Geri Dönüyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar