Bir Döneme Damga Vuran 'Gerçek Kesit' Efsanesi Geri Dönüyor - Son Dakika

Bir Döneme Damga Vuran 'Gerçek Kesit' Efsanesi Geri Dönüyor

Gerçek hikayelerden uyarlanan televizyon programı 'Gerçek Kesit', Onur Ünlü imzasıyla sinema filmi oldu. 23 Mart'ta vizyona girecek filmde Cahit Kaşıkçılar rol alıyor.

Bir döneme damgasını vuran, gerçek hikayelerden uyarlanan televizyon programı 'Gerçek Kesit', Onur Ünlü imzasıyla sinema filmi oldu. Senaryosunu Cahit Kaşıkçılar'ın kaleme aldığı gerilim-komedi türündeki 'Gerçek Kesit: Manyak' filmi, 23 Mart'ta vizyona giriyor.

ÇEKİMLERİ İSTANBUL'DA YAPILDI

'Gerçek Kesit: Manyak' filminin başrolünde, 'Gerçek Kesit' yapımında 'Sarı Bıyık' karakterini canlandıran ve birçok bölümün senaryosunu yazan Cahit Kaşıkçılar rol alıyor. Çekimleri İstanbul'da gerçekleşen film, meraklıları tarafından şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor.

FİLMİN KONUSU

Belediyede temizlik hizmetlerinde görevli olan Rıza, annesine son derece düşkündür. Bu düşkünlüğü, çok istemesine rağmen evlenip bir yuva kurmasına da mani oluyordur. Karşı apartmana taşınan Serpil adlı çocuklu ve dul bir kadının hayatına girmesiyle, Rıza'nın evlilik hayalleri yeniden alevlenir, fakat bir yandan da suçluluk duygusu gittikçe artıyordur. Öyle ki, bir süre sonra gerçek hayatla bağı iyice kopmaya, annesine daha da bağlanmaya başlar. Rıza artık annesinin öldüğünün bile farkında olmadan onunla yaşamaya devam ediyor, bir yandan da umutsuzca Serpil'le ilişki kurmaya çalışıyordur.

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

00:59 ABD Başkanı Donald Trump'tan Çin'le iş birliği yapan bankalara yaptırım 00:34 Survivor 2020'nin şampiyonu Cemal Can Canseven oldu 00:05 Muharrem İnce'nin ardından Erdal Aksünger de Haber Global canlı yayınını terk etti 22:53 Bakan Soylu sosyal medyadan paylaştı: Peygamber Efendimize hakaret eden pislik alındı 22:36 Azerbaycan, Ermenistan'a ait topçu birliğinin yönetim noktasını imha etti 22:29 Ayasofya'da ilk namazı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş kıldıracak 21:37 Koronavirüsün kalp hastalığına yol açtığı ortaya çıktı 20:26 Eşi ve kayınvalidesini öldüren kişi sonunda yakalandı 16:58 Tartıştığı eşi tarafından sokak ortasında bıçaklanan kadın hastanede hayatını kaybetti 15:26 Temizlik işçisi, yol kenarında poşetin içinde cansız beden parçaları buldu 14:41 Songül Karlı, 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyerek eski eşine demediğini bırakmadı 14:18 Uyuyan kocasını 15 balta darbesiyle öldüren kadın: Çocuklarım için yaşamak istedim 14:03 Tartıştığı site sakini, kuryeyi sokak ortasında evire çevire dövdü 13:45 Bakırköy Belediyesi önünde binaya zorla girmek isteyen pazarcı esnafı ile polis arasında arbede yaşandı 13:41 Dinamit patlatan defineciler patlayıcılarla birlikte şelaleden düştü