Son Dakika Haberleri: Bir Döneme Komedi Dans Üçlüsü ile Damga Vuran Murat Akkaya, Şimdi Taksici Oldu

Bir Döneme Komedi Dans Üçlüsü ile Damga Vuran Murat Akkaya, Şimdi Taksici Oldu

10 ay önce

Bir dönem sahnelerde fırtına gibi esen Komedi Dans Üçlüsü'nün yıldızı Murat Akkaya unutulup gidince taksici oldu.

Dans Üçlüsü adlı grupla bir dönem gönüllerde taht kuran Murat Akkaya, yaşamını İzmir'de taksi şoförlüğü yaparak sürdürüyor. Murat Akkaya, "Tiyatro sahnesinde ve taksi durağında kendimi çok mutlu hissediyorum. Taksi şoförlüğünün çok farklı bir meslek olduğunu da yapmaya başlayınca öğrendim" dedi.

KENDİLERİNE ÖZGÜ DANSLA GÖNÜLLERDE TAHT KURMUŞLARDI

ODTÜ'deki öğrenciliği sırasında dansa gönül veren Akkaya, 1986 yılında Erol Köse ve Hakan Rullas ile Komedi Dans Üçlüsü adlı grupta yer aldı. Dönemin ünlü şarkılarını kendilerine özgü dans ve koreografiyle birleştiren grup, sahne şovlarıyla kısa sürede herkesin gönlünde taht kurdu. Grup üyeleri, müzik albümüne imza attı, Anadolu'nun birçok kentinde hayranlarıyla buluştu.

ŞİMDİ TAKSİCİ OLDU

1998 yılında ailesinin yaşadığı İzmir'e dönme kararı alan ve burada da farklı sanatçılarla sahneye çıkan Akkaya, bu süreçte tiyatroyla da ilgilendi. Komedi Dans Üçlüsü adlı grupla bir dönem gönüllerde taht kuran Murat Akkaya, yaşamını İzmir'de taksi şoförlüğü yaparak sürdürüyor.

Hakan Rullas - Erol Köse - Murat Akkaya


YORUMLAR


Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi Yatırımcılar, Hazinenin Yarın Yapacağı Altın ve Döviz Tahvili İhracına Odaklandı

Meteorolojiden Sağanak ve Kar Uyarısı