Sosyal medyada yayınlanan fıkrası 100 milyona ulaşan vatandaşın hayatı değişti - Son Dakika

Sosyal medyada yayınlanan fıkrası 100 milyona ulaşan vatandaşın hayatı değişti

Bursa'da ilaç mümessili bir vatandaşın anlattığı fıkra sosyal medyaya konulunca 100 milyon izlemeye ulaştı. İl il gezip fıkra anlatmaya başlayan vatandaş, bu video sayesinde hayatının değiştiğini söylerken, çok beğenilen hikayesine film çekmeye hazırlanıyor.

Bursa'da ilaç mümessili olan Burak Bozdağ, arkadaşlarıyla bulunduğu bir ortamda anlattığı fıkra sayesinde yepyeni bir hayata başladı. Bozdağ'ın bir arkadaşı fıkrayı anlattığı anı kameraya alıp, sosyal medyada paylaştı. Birkaç ayda 100 milyon izlemeye ulaşan video sayesinde Bozdağ, il il gezip fıkra anlatıyor. Bunun yanı sıra Bozdağ, yakın zamanda çok beğenilen öyküsüne film çekecek.

Uzun yıllar ilaç mümessilliği yapan Burak Bozdağ, aynı zamanda arkadaş ortamlarında başından geçen hikayeleri anlatarak onları neşelendiriyordu. Burak Bozdağ, Yıldırım ilçesinde bir bağ evinde, 2019 Eylül ayında mümessillik yaparken morgda şahit olduğu bir hadiseyi anlattı. Hikayeyi anlatırken bir arkadaşı onu cep telefonuyla kayda aldı. Daha sonra arkadaşı bu videoyu sosyal paylaşım sitesinde paylaştı. Video o kadar beğenildi ki, 10 ay zarfında 100 milyon izlenmeye ulaştı.

FİLM ÇEKİYOR

Videodan sonra Burak Bozdağ'ın hayatı değişti. Türkiye'nin farklı vilayetlerinden, 'Bizim burada da fıkra anlat' teklifleri gelmeye başladı. Bozdağ, 8 ayda toplam 20 vilayete fıkra anlatmaya gitti. Bozdağ, çok beğenilen hikayesine film çekmeye karar verdi. Yakında çekimlere başlanacak filminin kadrosunda Burcu Binici, Ayhan Taş, Meral Konrat, Dila Danışman, Selahattin Taşdöğen, Recep Cinisli, Ferdi Atuner, Sinan Bengier gibi oyuncular da yer alıyor. Film kış aylarında vizyonda olacak.

Sosyal medyada yayınlanan fıkrası 100 milyona ulaşan vatandaşın hayatı değişti

"HAYATIM TAMAMEN DEĞİŞTİ"

Hayatının anlatığı bir hikayeyle değiştiğini ifade eden Burak Bozdağ yaşadıklarını şöyle anlattı "Ben 7 yıl ilaç mümessilliği yaptım. Bu mesleği yaparken başımdan geçen hikayeleri arkadaş ortamında anlatıyordum. Yine 2019 yılı Eylül ayında bir arkadaş ortamında ilaç mümessilliği yaparken başımdan geçen hikayeyi anlattım. Ben hikayeyi anlatırken bir arkadaşım beni cep telefonuyla videoya almış, sonra bu videoyu sosyal paylaşım sitesinde paylaşmış. Video o kadar beğenildi 100 milyonluk izlenmeye ulaştı. Video sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da Türklerin yoğun yaşadığı ülkelerde de çok fazla izlenme oranlarına ulaştı. Hayatım 10 ayda tamamen değişti. Türkiye'nin bir çok vilayetinden davet alıyorum. Bizim buraya da gelip hikaye anlat diyorlar. Bu zamana kadar 20 vilayete hikaye anlatmaya gittim. Sonra film çekmeye karar verdik. Bu ay içinde çekimlere başlıyoruz.

Sosyal medyada yayınlanan fıkrası 100 milyona ulaşan vatandaşın hayatı değişti
Sosyal medyada yayınlanan fıkrası 100 milyona ulaşan vatandaşın hayatı değişti

Haber Yayın Tarihi: 09.08.2020 09:47 - Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Sosyal medyada yayınlanan fıkrası 100 milyona ulaşan vatandaşın hayatı değişti - Son Dakika

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Aleyna Çakır'ın ölümündeki baş şüpheli Ümitcan Uygun neden tutuklanmadı? Çakır ailesinin avukatı her şeyi açıkladı CHP'li isimden bomba iddia! Ersin Düzen'in TRT'den ne kadar para aldığını belgeyle ortaya koydu Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 463 liradan işlem görüyor Cavani Fenerbahçe'den 4 yıllık 17 milyon euro isteyince görüşmeler sona erdi Kendini İsa'nın yeniden vücut bulmuş hali olarak tanımlayan tarikat lideri gözaltına alındı Daniela Ospina, kendisine ihanet etmesine rağmen James Rodriguez'e saygı duyuyor: İlişkimiz mükemmel Komşusunun karısını baştan çıkartan adamın anlattıkları Esra Erol'u çileden çıkardı: Başımıza taş yağacak Balıkesir'de topraksız ve susuz, beton üzerinde yetişen fide görenleri şaşırtıyor