Bir Hafta Geç Doğan Minik Salih, Yılın İlk Bebeği Oldu - Son Dakika

Bir Hafta Geç Doğan Minik Salih, Yılın İlk Bebeği Oldu

01.01.2012 01:02
Bir Hafta Geç Doğan Minik Salih, Yılın İlk Bebeği Oldu, System.String[]

Ankara'da 2012'in ilk bebeği Zekai Tahir Burak Çocuk Hastanesi'nde dünyaya geldi.

Ankara'da 2012'in ilk bebeği Zekai Tahir Burak Çocuk Hastanesi'nde dünyaya geldi. Normal doğumla dünyaya gelen ve Salih ismi verilen bebeğin, bir hafta geç doğduğu belirtildi.

Esma ve Burhan Polat çiftinin üçüncü çocukları olarak dünyaya gelen Salih bebek bir hafta geç doğdu. 24 yaşındaki annesinin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gelen 2012'nin ilk çocuğu üç kilo üçyüz gram olarak dünyaya geldi. Çok mutlu olduklarını belirten anne Esma Polat, eşinin daha önce kendisine doğacak olan çocuklarının yılın ilk çocuğu olacağının eşinin içine doğduğunu ifade etti.

Hastane doktorlarından Ayşegül Öksüzoğlu; doğumun tam 00.00'da gerçekleştiğini belirtirken, bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Hastanede yeni yıl nedeniyle doğum yapan annelere ve diğer hastalara karanfil verildi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Bir Hafta Geç Doğan Minik Salih, Yılın İlk Bebeği Oldu - Son Dakika


Son Dakika

ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hatay'da dün başlayan orman yangını sürüyor Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar