Son Dakika Haberleri: Bir Haftada 3 Benzinliği Soyan Kar Maskeli Soyguncular Kıskıvrak Yakalandı

Bir Haftada 3 Benzinliği Soyan Kar Maskeli Soyguncular Kıskıvrak Yakalandı

24 gün önce

Bursa'da bir haftada 3 benzinliği soyan silahlı ve kar maskeli 2 şüpheli 100 kamera kaydı izlenerek kıskıvrak yakalandı.

 Bursa'da bir haftada 3 benzinliği soyan silahlı ve kar maskeli 2 şüpheli adleyeye sevk edildi. Son soygunlarını evlerine yakın benzinlikte yapan soyguncuları polis 100 güvenlik kamerasını inceleyerek evlerine kadar takip edip evlerinde yakaladı.

1 HAFTADA 3 BENZİNLİK SOYGUNU ANBEAN KAMERADA

Bursa'da 14 ile 21 Şubat tarihleri arasında bir haftada 3 tane benzinliğin marketi silahlı ve kar maskeli şüpheliler tarafından soyuldu. Olaylarda silah kullanan soyguncular güvenlik kamerası tarafından an be an görüntülenmişti.

SİLAHLI VE KAR MASKELİ SOYGUNLAR

Silahlı ve kar maskeli soygunların ardından harekete geçen Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, zanlıların kimliğini tespit etmek için geniş çaplı araştırma başlattı.

100 KAMERA KAYDI İZLENDİ

Yapılan çalışmalarda, izlenen 100 kamera kaydından M.Ç. (19) ve E.A.B.'nin (18) olayın şüphelisi olduğu tespit edildi. Yapılan operasyonda şüpheliler evlerinde gözaltına alındı. Yapılan aramada 20 paket sigara ve iki adet silah ele geçirildi. Zanlıların toplam 3 benzinlikten 9 bin lira çaldığı açıklandı.


YORUMLAR


Dudak Uçuklatan Boşanmanın Altından İhanet Çıktı! İş Adamı, Eşini Aile Dostuyla Aldatmış Hayat Devam Ediyor'da Çocuk Gelin Rolüyle Ünlenen Meltem Miraloğlu, Son Haliyle Şoke Etti

Eşkıya'yı Tahtından Eden Kadın Dizisi, Yeni Başlayan Mehmed'e de Zirveyi Kaptırmadı