Son Dakika Haberleri: Bir Hayalimiz Vardı Filmi

Bir Hayalimiz Vardı Filmi

6 yıl önce

Bir Hayalimiz Vardı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Bir Hayalimiz Vardı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bir Hayalimiz Vardı Filmi, System.String[]
1960´larda Londra´da aşk, masumiyet, caz ve devrim... Ginger ve hırçın Rosa ayrılmaz bir ikilidir. Okulu birlikte asarlar, aşk, din, siyaset ve saç modelleri hakkında konuşurlar ve bezgin annelerinin tutsak kaldığı evcimen hayatlardan daha fazlasını düşlerler. Ama Soğuk Savaş cinsel devrimle birleşip bir de nükleer bir kıyamet tehdidi baş gösterince iki kızın yakın dostlukları, hayatta kalma içgüdüsü ve arzuların çatışmasıyla bozulur. Bir genç kızın gözlerinden 60´lı yolların Britanya´sının canlı bir portresini çizen Sally Potter´ın bu son i yönetmenin Küba Füze Krizi´ne dair çocukluk korkularından esinleniyor.

Yönetmen: Sally Potter
Senaryo: Sally Potter
Oyuncular: Timothy Spall, Alice Englert , Christina Hendricks, Alessandro Nivola, Elle Fanning
Filmin Türü: Drama 0,
Orijinal Adı: Ginger & Rosa
Yapımcı Firma: Adventure Pictures, BBC Films
Yapım Yılı: 2012
Yapım Ülkesi: İngiltere, Danimarka, Kanada
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 90 dk.
Resmi Sitesi: https://www.facebook.com/GingerAndRosa
Dağıtıcı Firma: Tiglon Film
Vizyon Tarihi: 06.09.2013
Haber Yayın Tarihi : 02.12.2013 01:30 Umreye Giden Merve Sanay, Tüm Açık Fotoğraflarını Sildi Komünist Başkan, Aldığı Kararla Sosyal Medyada Trend Topic Oldu Son Dakika! FETÖ'den Yargılanan Eski Milli Futbolcu Zafer Biryol'un Tahliyesine Karar Verildi