"Bir Işık Bir Umut "29 Nisan'da Sahnelenecek - Son Dakika

"Bir Işık Bir Umut "29 Nisan'da Sahnelenecek

26.04.2018 17:19

Keşan Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Keşan'a gelecek Yalçın Özden Tiyatrosu 29 Nisan 2018 Pazar günü "Bir Işık Bir Umut" adlı oyunu Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi'ndeki Konferans ve Tiyatro Salonu'nda sahneleyecek.

Saat 20.45'de başlayacak oyunu Yalçın Özden yazdı, Yönetmenliğini Önder Keskin'in yaptığı oyunda Salih Ünal, Sonay Yılmaz, Yalçın Özden, Şilan İğın, Osman Büyükercan, Ahu Özden, Murat Aytekin rol alıyor.

Oyuna tüm Keşan ve bölge halkı davet edildi.

"Sosyal Meddahlar" 4 Mayıs'da sahnelenecek

Keşan Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Keşan'a gelecek Bu Tiyatro 4 Mayıs 2018 Cuma günü "Sosyal Meddahlar" adlı oyunu Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi'ndeki Konferans ve Tiyatro Salonu'nda sahneleyecek.

Saat 20.45'de başlayacak oyunun Yönetmenliğini Barbaros Uzunöner'in yaptığı oyunda Barbaros Uzunöner, Sıla Erkan, Alpay Erdem, Cem İşçiler ve Volkan Kantoğlu rol alıyor.

Oyunun ücretsiz biletleri Keşan Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü'nden temin edilebiliyor.

 Bir Işık Bir Umut 29 Nisan'da Sahnelenecek

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Bir Işık Bir Umut '29 Nisan'da Sahnelenecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Trump'ın tedavisinde de kullanılan Trump'ın tedavisinde de kullanılan "antikor kokteyli" koronaya yakalanma oranını yüzde 81 azaltıyor Bodrum'da silahlı kavgaya karışan oyuncu Mustafa Üstündağ serbest bırakıldı Bodrum'da silahlı kavgaya karışan oyuncu Mustafa Üstündağ serbest bırakıldı Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gaziantep'i 3-1'le geçti Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gaziantep'i 3-1'le geçti Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek