Hırsızlık yapmak için girdikleri sahada bir şey bulamayınca seyyar merdiveni çaldılar - Son Dakika

Hırsızlık yapmak için girdikleri sahada bir şey bulamayınca seyyar merdiveni çaldılar

23.11.2020 13:46

Muğla Bodrum'da bir halı sahayı soymak isteyen hırsızlar alanda bir şey bulamayınca seyyar merdiveni çaldı. Hırsızların merdiveni çalma anları anbean güvenlik kamerasına yansıdı.

Adnan Menderes Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Spor Tesisleri'ndeki bir halı sahayı soymaya kalkan hırsızlar bir şey bulamayınca seyyar merdiveni güpegündüz çaldı.

MERDİVENİN YERİNDE OLMADIĞINI FARK ETTİ

Ertesi gün merdivenin yerinde olmadığını gören işletmeci Kanat Özsert, güvenlik kamerasını incelediğinde merdivenin çalındığını gördü.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsızlık şüphelisi şahıslardan birinin tesis binası önündeki bankla duvar arasındaki merdiveni incelediği görülüyor. Daha sonra binanın çevresini kolaçan eden 2 şüpheli, merdiveni yerinden alıp götürüyor. İkili merdivenle birlikte kameraların görüş açısından uzaklaşıyor.

Hırsızlık yapmak için girdikleri sahada bir şey bulamayınca seyyar merdiveni çaldılar

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Hırsızlık yapmak için girdikleri sahada bir şey bulamayınca seyyar merdiveni çaldılar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Suudi Arabistan Veliaht Prensi bin Selman bir ilke imza atarak Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı Paylaşımlarından dolayı hakkında soruşturma başlatılan Öykü Serter'den ilk açıklama: Şereftir Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final kura çekimi gerçekleşti Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı