Bir süredir aşk yaşayan Didem Soydan ve Lider Şahin, sarmaş dolaş poz verdi - Son Dakika

Bir süredir aşk yaşayan Didem Soydan ve Lider Şahin, sarmaş dolaş poz verdi

19.08.2019 09:31

Bir süredir birlikte olan Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ve Didem Soydan çifti gittikleri eğlence mekanında ilk kez poz verdi.

Sanatçı Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile manken Didem Soydan, geçtiğimiz ay tatil için gittikleri Çeşme'de birlikte görüntülendi. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ancak konu hakkında açıklama yapmayan ikili ilk pozlarını verdi.

SARMAŞ DOLAŞ POZ VERDİLER

Soydan ve Şahin, önceki akşam yakın arkadaşları Umut Eker'le birlikte Alaçatı'daki bir mekana gitti. Aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam eden ikili, eğlence sonrası mekanda ilk kez sarmaş dolaş poz verdi.

İREM'LE 1 SENE AŞK YAŞAMIŞTI

Lider Şahin, şarkıcı İrem Derici bir sene aşk yaşamış hatta Didem Soydan ve Lider Şahin'i İrem Derici'nin tanıştırdığı iddia edilmişti.

ÜSTSÜZ POZ VERDİ

Yaptığı cesur paylaşımlarla gündemden düşmeyen model Didem Soydan, bu sabah saatlerinde Instagram hesabından evinin balkonunda verdiği üstsüz pozunu paylaştı.

Bir süredir aşk yaşayan Didem Soydan ve Lider Şahin, sarmaş dolaş poz verdi
Bir süredir aşk yaşayan Didem Soydan ve Lider Şahin, sarmaş dolaş poz verdi

Son Dakika Magazin Bir süredir aşk yaşayan Didem Soydan ve Lider Şahin, sarmaş dolaş poz verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz, 'Barbaroslar'a transfer oldu Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz, 'Barbaroslar'a transfer oldu Tartışma sırasında kendisine silah doğrultan babasını defalarca bıçakladı Tartışma sırasında kendisine silah doğrultan babasını defalarca bıçakladı Pakistan'da protestoların bilançosu artıyor! Polis ateş açtı: 3 ölü, 50 yaralı Pakistan'da protestoların bilançosu artıyor! Polis ateş açtı: 3 ölü, 50 yaralı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı Bakanlık, 'güvensiz' olarak tespit edilen 41 maske markasını yayınladı Bakanlık, 'güvensiz' olarak tespit edilen 41 maske markasını yayınladı