- Yunus balıklarından muhteşem şov - Son Dakika

- Yunus balıklarından muhteşem şov

06.10.2020 13:07

- Yunus balıklarından muhteşem şov Bodrum'u mesken tutan yunus balıklarının denizde yaptıkları şovlar yerli yabancı turistleri heyecanlandırdı.

- Yunus balıklarından muhteşem şov

MUĞLA - Bodrum'u mesken tutan yunus balıklarının denizde yaptıkları şovlar yerli yabancı turistleri heyecanlandırdı. Aynı yunusların başka bir bota eşlik etmesi ise renkli görüntülere sahne oldu.

Gümüşlük Mahallesi açıklarında sürat botu ile gezinti yapan vatandaşlar, bir anda bir yunus sürüsü ile karşılaştı. 7-8 adet yunustan oluşan sürüdeki birkaç yunuslar botla birlikte yüzdü. O anlar, vatandaşlarca kaydedilirken ortaya renkli görüntüler çıktı. Aynı saatlerde Yalıkavak açıklarında da yunuslar yerli ve yabancı turistleri taşıyan tur teknesindekilere şov yaptı. Turistler yunusların şovunu görünce heyecanlarını gizleyemedi.

Yunusları cep telefonuyla kayıt altına alan Yakup Bayram adlı vatandaş "Biz arkadaşlarımızla gezintiye çıkmıştık. Gümüşlük ile Çavuş adası arasında yunus sürüsüne denk geldik. 7-8 tane yunus vardı. Avlanmaya çıkmışlardı galiba. Bizi fark edince birkaç tanesi bizimle birlikte yüzmeye başladı. Bota eşlik eden yunuslar daha sonra gözden kayboldu" dedi.

- Yunus balıklarından muhteşem şov
- Yunus balıklarından muhteşem şov
- Yunus balıklarından muhteşem şov
- Yunus balıklarından muhteşem şov
- Yunus balıklarından muhteşem şov

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel - Yunus balıklarından muhteşem şov - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İki kişinin intiharına şahit olan Lee Ryan'ın trajik anısı: Genç yaşta öleceğimi düşündüm Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı Koronavirüse yakalanan çift, yoğun bakımda evlendi Güne yükselişle başlamasının ardından altının gram fiyatı 442 liradan işlem görüyor Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Tehdit büyüyor! Çekirgeler bu kez Kenya'nın 15 ilçesini istila etti İnternette müstehcen yayın yapan 2 kadın yakalandı, hesap hareketlerindeki açıklamalar dikkat çekti: Video, show, sohbet...