Son Dakika Haberleri: Bir Umut Yeter Dizisinde, Babanın Kızının Arkadaşıyla Yatma Sahnesi Büyük Tepki Topladı

Bir Umut Yeter Dizisinde, Babanın Kızının Arkadaşıyla Yatma Sahnesi Büyük Tepki Topladı

10 ay önce

Kanal D'nin yeni dizisi Bir Umut Yeter, reytinglerde yeterli sonuç alamayınca 6'ıncı bölümle ekranlara veda edeceğini açıklamıştı. Dizinin dün yayınlanan bölümünde ise kızının arkadaşıyla yatan baba sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Bir Umut Yeter Dizisinde, Babanın Kızının Arkadaşıyla Yatma Sahnesi Büyük Tepki Topladı, System.String[]

Kanal D'nin büyük umutla sezona sürdüğü ve başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Bir Umut Yeter dizisi, kötü reyting sonuçlarından sonra 6. bölümüyle final yapma kararı aldı. Dün akşam yayınlanan dizinin 5. bölümünde ise bir sahne sosyal medyada tepkilere neden oldu.

BABA KIZININ ARKADAŞINA AŞIK OLDU

Dizide Kenan akar rolünü canlandıran usta oyuncu Serhat Tutumluer, kızı Derya'nın İstanbul'daki en yakın arkadaşına aşık olur. Derya'nın arkadaşı da babasına karşı boş değildir ve dün akşam yayınlanan bölümde Kenan, İstanbul'a giderek birlikte kalmak ister.

ÖPÜŞME SAHNESİ TARTIŞMA KONUSU OLDU

Derya'nın arkadaşını yemeğe çıkardıktan sonra birlikte eve geçen Kenan kapının önünde aşkını itiraf eder. Güzel sözlerine karşılık bulan Kenan cesaret alarak yaklaşır ve sosyal medyada tartışma konusu olan öpüşme sahnesi gerçekleşir. Bu sahne sosyal medyada gündeme otururken, kötü örnek olduğu gerekçesiyle de tepki çekti.

6'INCI BÖLÜMÜN FİNAL OLACAĞI AÇIKLANMIŞTI

Dizi dün akşam beşinci bölümüyle ekrana geldi. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamayla 6. bölümün final olacağı açıklanmıştı.

Haber Yayın Tarihi: 06.11.2018 11:23 

YORUMLAR


Balıkçı ağına 1 tonluk köpek balığı takıldı
Denize giren Zehra Çilingiroğlu, bikinisinin azizliğine uğradı Rizeli futbolcunun eşi Irina Moroziuk'un futbol videosu sosyal medyayı salladı!