'BİR Yaz Gecesi Rüyası'nın Oyuncuları Sevenleriyle Bir Araya Geldi - Son Dakika

'BİR Yaz Gecesi Rüyası'nın Oyuncuları Sevenleriyle Bir Araya Geldi

30.04.2018 07:57
'BİR Yaz Gecesi Rüyası'nın Oyuncuları Sevenleriyle Bir Araya Geldi, System.String[]

En keyifli buluşmalara ev sahipliği yapan D&R sezonun en iddialı oyunlarından 'Bir Yaz Gecesi'nin oyuncularıyla D&R Zorlu'da keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Aşk ve rüyalar üzerine yazılmış en muhteşem komedilerden biri olan kadrosunda Levent Üzümcü,Arda Aydın, Pınar Tuncegil gibi tiyatro sanatçılarının yer aldığı 'Bir Yaz Gecesi' oyunun söyleşisi D&R Zorlu'da ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Oyuncu Arda Aydın,Shakespeare'in doğum haftası olan Nisan ayının son haftasında insanların onu daha yakından tanımaları ve anlamaları için böyle bir söyleşi gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

Levent Üzümcü 'Shakespeare oyunlarının oynandığı her sezon için yeniden yorumlanarak o jenerasyona uygun hale getirmemiz lazımki anlaşılır olsun,bu sebeple shakespeare oyunları düzenlenirken yoruma çok açıktır' dedi.

Tiyatro severlerin tüm sorularına cevap bulduğu söyleşide Tiyatro ve Shakespare hakkında merak edilen tüm detaylar da tiyatro severlerle paylaşıldı.

İnsana yaşama dair pek çok şeyi sorgulatan Alexander Popovski'nin yönetmenliğini üstlendiği oyun Nisan ayının sonunda Uniq'te sezon finali yaparak perdelerini kapatacak.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'BİR Yaz Gecesi Rüyası'nın Oyuncuları Sevenleriyle Bir Araya Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçeli futbolcular, Trabzonspor galibiyetinin ardından şampiyonluk şarkıları söyledi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor