Bir Zamanlar Batıda Filmi - Son Dakika

Bir Zamanlar Batıda Filmi

09.07.2011 11:12
Bir Zamanlar Batıda Filmi, System.String[]

Bir Zamanlar Batıda filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Bir Zamanlar Batıda filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Silahlı bir soyguncu olan Frank demiryolları ile ilgili yeni bir proje yürüten çok güçlü bir kişi tarafından kiralanır. Görevi yeni demiryolu projesinde önlerine her kim çıkarsa onu öldürmek ve projenin sürmesini sağlamaktır. Ancak Frank bir yanlışlık yapar ve bölgede bir toprak sahibi olan Brett McBain'in ölümüne neden olur. Bunun üzerine Brett'in dul kalan eşi Jill McBain Cheyenne ve Harmonica adlı iki kanun kaçağıyla Frank'ın peşinden gitmeleri için anlaşır.

Yönetmen: Sergio Leone

Senaryo: Mickey Knox, Sergio Leone, Bernardo Bertolucci, Dario Argento

Oyuncular: Charles Bronson, Jason Robards, Claudia Cardinale, Henry Fonda, Henry Fonda

Filmin Türü: Drama, Western,

Orijinal Adı: C'era una volta il West

Yapımcı Firma: Finanzia San Marco

Yapım Yılı: 1968

Yapım Ülkesi: İtalya, ABD

Orijinal Dili: İtalyanca

Filmin Süresi: 137 dk.

Vizyon Tarihi: 03.11.1972

Bir Zamanlar Batıda Filmi

Son Dakika Güncel Bir Zamanlar Batıda Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Alice Campello, Morata'yla tanışma hikayelerini anlattı: Mesajına aylar sonra cevap verdim Evlilikleri kısa sürdü! Sıla ve Hazer Amani çifti boşanacaklarını açıkladı Türk bilim insanı Uğur Şahin'den koronavirüs aşısı müjdesi: Dağıtıma 25 Aralık'tan önce başlayabiliriz Kısıtlama kararı onları da vurdu, düğünler hafta sonu 18.30'da sona erecek Önce motorla gezdirdiler, ardından gasbedip bıçakladılar! Saldırganları 'İlknur' dövmesi ele verdi Cam filmlerle yakalanan sürücünün savunması pes dedirtti: O zaman bana koruma verin, düşmanlarım var Vaka sayısı düşmezse hafta içi de sokağa çıkma kısıtlaması gelebilir Başına taş düşen işçi feci şekilde can verdi! Kan donduran anlar kamerada