Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba transfer! Ünlü oyuncu başrol oynayacak - Son Dakika

Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba transfer! Ünlü oyuncu başrol oynayacak

12.11.2020 21:52

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'ya bomba bir isim katılıyor. Ünlü oyuncu Hande Soral'ın dizide başrol oynayacağı belirtildi.

Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş kadrosunda yer aldığı son dönemin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'ya bomba bir isim daha katıldı.

TV100'ün haberine göre, ünlü oyuncu Hande Soral, dizinin başrol oyuncularından birisi olarak, etkili bir karakter ile ekibe katılıyor. Son olarak dizide Hünkar karakterini canlandıran Vahide Perçin'in ayrılık haberi gelmişti.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba transfer! Ünlü oyuncu başrol oynayacak

ADANA'YA SETE GİDECEK

Kuzey Yıldızı dizisinde rol alan İsmail Demirci ile evli olan Hande Soral, yakında Adana'da ekibe katılacak. Ülkenin iki farklı ucunda farklı yapımlarda başrolde yer alan evli çift ise bir süre daha birbirlerini göremeyecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba transfer! Ünlü oyuncu başrol oynayacak

DİZİNİN KONUSU

Dizide aşkı için öldürmeyi göze almış "Yılmaz" ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden "Züleyha"nın hikayesi anlatılıyor. Ama bu hikayede sadece ayrı düşen iki sevgili yok! Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir "Hünkar"ın savaşı da var; aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze alan "Demir" de!

Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar da! Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi.

1970'li yıllarda, İstanbul'da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana'da Çukurova'nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba transfer! Ünlü oyuncu başrol oynayacak

Son Dakika Magazin Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba transfer! Ünlü oyuncu başrol oynayacak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
  • 23 ELZ 23: BAŞROL MÜ ONCA KARAKTER VARKEN BUMU BAŞROL OYNAYACAK HADİNİN LAN SİZDE BAŞROL OYNAR TABİİ DE BU DİZİDE DEĞİL PİŞMİŞ AŞA SU KATMAK GİBİ KALK GİDELİM EN GÜZEL AİLE DİZİSİ GÜZEL ÇIKIŞ YAPAN SADAKATSİZ DİZİSİ ALDATAN ERKEK BİR GÜN ALDATILIR DOĞRU MU DOĞRU ALDATAN ERKEKLER SEYRETSİN.............. Cevap Yaz 52 29 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çin'de artık anüsten alınan örneklerle de koronavirüs testi yapılacak Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Konuta büyük zam yolda! Kademeli olarak yüzde 50'ye varan fiyat artışı bekleniyor Kiracı 'Allah belanızı versin' yazılı not bırakıp evini yaktı, binayı dumanlar sardı Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti