Biraderler Cabaret - Son Dakika

Biraderler Cabaret

05.05.2017 20:04
Biraderler Cabaret, System.String[]

Biraderler Cabaret, Kültüral Performing Arts'ta sizlerle...Tiyatro oyunu? Çok severiz. Müzikal? Bayılırız. Konser? Asla kaçırmayız. Gece bir kulübe gidip eğlenmek?

Biraderler Cabaret, Kültüral Performing Arts'ta sizlerle...

Tiyatro oyunu? Çok severiz. Müzikal? Bayılırız. Konser? Asla kaçırmayız. Gece bir kulübe gidip eğlenmek? Neden olmasın.

Peki bunların hepsini bir yerde toplasak ve sunsak? Şahane olur. O zaman buna kabare diyebiliriz. Avrupa ve Amerika'da 100 yılı aşkın zamandır var olan kabare kültürü bir zamanlar ülkemizde de yerleşmişti ancak yerini bar kültürü alınca yavaş yavaş kaybolmaya yüz tuttu. İstanbul'un en ünlü mekanlarından Yeşil Kabare'yi kim unutabilir? Kim unutabilir Devekuşu Kabare'nin gülmekten karınları ağrıtan oyunlarını, müzikallerini?

"Kaliteli ve şık bir yerde aperatif eşliğinde bir şeyler içerken sahnedeki şov size unutamayacağınız iki saat yaşatır ve sonra isterseniz evinize gider bu güzel gecenin anılarını geleceğe taşırsınız, isterseniz orada kalıp sohbet etmeye ve güzel vakit geçirmeye devam edersiniz. İşte Biraderler Cabaret buradan ilham alarak oluştu. Komik, neşeli, hızlı bir gösteri vaat ederken, bildiğimiz, tanıdığımız, çok sevdiğimiz şarkıların en güzel halini jazz akorlarıyla bütünleştirip, kaliteli bir gösteriye dönüştürmek için. İnsanları birbirine bağlayabilecek güzellikleri bir araya getirdik, saçlarımızı taradık, losyonlarımızı sürüp, ayakkabılarımızı parlattık ve artık gösteriye hazırız. Kabare kültürünün tüm gereklerini yerine getirmek üzere sahnedeki yerimizi aldık ve seyircilerimizi bekliyoruz. Ne dersiniz? İzlemek ister misiniz?"

TUĞRUL ARSEVER, MERT YAVUZCAN, ARDA AYDIN

Orkestra Şefi/ Piyano : Orçun Tekelioğlu

Elektrik Bas/ Kontrabas: Utku Akıncı

Davul/ Perküsyon: Bilal Nazlıgül

Saksofon: Doruk Bora

Yapım: Arda Aydın

Yazan & Yöneten: Arda Aydın

Orkestra Düzenleme: Orçun Tekelioğlu

Koreograf: Yasemin Gezgin Yavuzcan

Sahne Tasarımı: Cihan Aşar

Kostüm Tasarımı: Onur Uğurlu

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Esenler

Mekan : Kültüral Performing Arts Konserleri

Mekan Adresi : Yeşilce Mah. Donatım Sok. No: 5/A 34418 4. Levent, Sanayi

Başlangıç Saati : 05.05.2017 21: 00: 00

Bitiş Saati : 05.05.2017 23: 00: 00

Kategori : Biraderler Cabaret

Tür : Konser

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Biraderler Cabaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Görev yerini terk etmeyen Mehmetçik, silah başında böyle oruç açtı Görev yerini terk etmeyen Mehmetçik, silah başında böyle oruç açtı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Fatih Karagümrük, Franck Ribery için harekete geçti Fatih Karagümrük, Franck Ribery için harekete geçti Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Kayalıklar arasında sıkışmış halde bulunan yaşlı kadın yaşamını yitirdi Kayalıklar arasında sıkışmış halde bulunan yaşlı kadın yaşamını yitirdi