Birbirinden Ünlü İsimler Türkiye Turnesinde - Son Dakika

Birbirinden Ünlü İsimler Türkiye Turnesinde

04.04.2019 08:19
Birbirinden Ünlü İsimler Türkiye Turnesinde, System.String[]

?Birbirinden ünlü isimlerle düzenlediği her konserde müzik ziyafeti yaşatan Kerki ve Solfej Türkiye turnesine hız kesmeden devam ediyor.

Nisan ayında gerçekleşecek konserlerde birbirinden ünlü isimler farklı şehirlerde sahneye çıkacak.

Sertab Erener, Sıla, Mabel Matiz, Erol Evgin ve Candan Erçetin'in büyük bir ilgiyle takip edilen Türkiye turneleri devam ediyor. Türkiye'nin dört bir yanında verdikleri konserlerle dinleyicileri ile buluşan sanatçıların Nisan ayı programlarında Gaziantep, Hatay, Adana, Şanlıurfa, Van, Diyarbakır, Batman, Konya, Eskişehir, Mersin, Kayseri, İzmir ve Mardin var.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Birbirinden Ünlü İsimler Türkiye Turnesinde - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Fatih Terim'den kırmızı kart yorumu: Bundan sonra daha çok 11'e 10 çalışmalıyız Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot