Son Dakika Haberleri: Bircan Bali'nin Samimi Görüntülerini Ortaya Çıkardığı Söylenen Nihat Doğan: Kimseyi Bel Altından Vurmam

Bircan Bali'nin Samimi Görüntülerini Ortaya Çıkardığı Söylenen Nihat Doğan: Kimseyi Bel Altından Vurmam

3 ay önce

Sunucu Bircan Bali'nin eski sevgilisiyle öpüşme fotoğrafını yayan kişi olduğu iddia edilen Nihat Doğan, Instagram hesabından "Kimseyi bel altından vurmam, hukuki işlemleri başlattım." dedi.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Bircan Bali'nin eski sevgilisi ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğrafları Bali'nin sorun yaşadığı Nihat Doğan'ın yaydığı iddia edildi. Hakkındaki suçlamalara Instagram hesabından cevap veren Nihat Doğan, çıkan haberleri yalanlayarak hukuki işlem başlattığını söyledi.

BİRCAN BALİ VE ESKİ SEVGİLİSİNİN SAMİMİ FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

Bir dönem Bircan Bali'yle birlikte sunuculuk yapan Nihat Doğan, iki kız çocuğunu alıkoyduğu iddiasıyla gündeme geldikten sonra programdan ayrılmış ve Bali'yle sorun yaşamıştı. Bu olayın ardından Bali'nin İsmail YK'nın kuzeni Özkan Şen'le samimi görüntüleri ortaya çıktı. Fotoğrafları ise Nihat Doğan'ın ortaya çıkarttığı iddia edildi.

Bircan Bali ve Özkan Şen

"KİMSENİN GÜNAHINI AÇMAM, BEL ALTI DA VURMAM"

Hakkındaki suçlamalarla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Nihat Doğan, "Az önce gördüm çok sinirlendim. Bircan Bali'nin görüntülerini yayan kişi olarak benim adımı ima eden sitelere karşı hukuki işlem başlatmış bulunmaktayım. Görüntüleri ben de Instagram'da gördüm. Ayrıca ben kimsenin günahını açmam bel altı da vurmam." dedi.

"CİNSEL İSTİSMARI SİNDİRDİNİZ, ÖPÜCÜĞÜ SİNDİREMEDİNİZ"

Fotoğraflarını çıkartan kişilere kendi programında öfke kusan Bali ise "Pedofiliyi sindirdiniz, cinsel istismarı sindirdiniz, tecavüzü, tacizi, evli kadınların başka adamların elini tutmasını, vatan hainini sindirdiniz. İki bekar insanın öpücüğünü sindiremediniz. Allah'tan korkmayan herkesi Allah'a havale ediyorum. Bunu kimin yaptığını biliyorum. Pazartesi belge ve şahitleriyle açıklanacak." dedi.

Nihat Doğan'ın paylaşımı

Bircan Bali'nin Samimi Görüntülerinin Çıktığı Özkan Şen, İsmail YK'nın Kuzeni Çıktı

Bircan Bali ile Özel Görüntüleri Çıkan Özkan Şen Kimdir?

Bircan Bali'nin Öpüşme Görüntülerinin Ardından Nihat Doğan'ın Paylaşımı Akılları Karıştırdı

Bircan Bali, Sevgilisiyle Samimi Fotoğraflarını Çıkaran Kişilere Canlı Yayında Öfke Kustu

Ünlü Sunucu Bircan Bali'nin Sevgilisiyle Samimi Görüntüleri Ortaya Çıktı


YORUMLAR


Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Optimar Araştırma, Türkiye Genelinde Yaptığı Seçim Anketinin Sonuçlarını Yayınladı

Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu