Son Dakika Haberleri: Birce Akalay'ın Parmağındaki Yüzük "Gizlice Evlendi mi?" Dedikodularına Yol Açtı

Birce Akalay'ın Parmağındaki Yüzük "Gizlice Evlendi mi?" Dedikodularına Yol Açtı

5 ay önce

Birce Akalay sevgilisi Can Tunalı ile fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Akalay'ın parmağındaki alyans dikkatlerden kaçmadı. Alyansı görenler "Birce evlendi mi?" sorusunu sormadan edemedi.

Ünlü oyuncu  Birce Akalay, eşi  Sarp Levendoğlu'ndan ayrıldıktan sonra  Can Tunalı ile aşk yaşamaya başlamıştı. Akalay sevgilisi ile fotoğraf paylaşınca parmağındaki yüzük detayı dikkatlerden kaçmadı. Yüzüğü görenler "Birce evlendi mi?" sorusunu sormaya başladı.

BİRCE, SARP'TAN AYRLDIKTAN SONRA CAN TUNALI İLE AŞK YAŞAMAYA BAŞLAMIŞTI

Oyuncu  Birce Akalay, ' Yer Gök Aşk' dizisinde birlikte kamera karşısına geçtiği  Murat Ünalmış ile aşk yaşamaya başlamış, ikili dizinin sezon finalinde de nikah masasına oturmuştu. Ancak mutluluk uzun sürmedi ve çift çok geçmeden yollarını ayırdı. Ayrılığın ardından  Birce AkalayKüçük Ağa' dizisiyle ekranlara döndü. Bu kez de rol arkadaşı  Sarp Levendoğlu ile yeni bir aşka yelken açtı. Kısa bir flört döneminin ardından nikah masasına oturan Akalay ve Levendoğlu, geçtiğimiz ocak ayında anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin evliliğine bitme nedeni olarak  Derya Şensoy gösterildi. İddialar karşısında sessizliğini koruyan Akalay,  Can Tunalı ile ilişki yaşamaya başladı.

PARMAĞINDAKİ ALYANS DETAYI DİKKATLERDEN KAÇMADI

Sosyal medya hesabında mutluluk pozları yayınlayan  Birce Akalay'ın son paylaşımındaki detay takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Güzel oyuncunun parmağındaki alyans "Üçüncü kez evlendi" şeklinde yorumlandı.

İşte  Birce Akalay'ın o paylaşımı:


Sevgilisinin Ata Tecavüz Ettiğini Gören Kadın Onu Terk Etti CHP'li Vekil Aytun Çıray Partisinden İstifa Etti, Akşener'in Partisine Katılacağını Açıkladı
İstifa Eden Recep Altepe, Erdoğan'ın Asker Arkadaşı Çıktı