Son Dakika Haberleri: Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu Anlaşmalı Boşanıyor

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu Anlaşmalı Boşanıyor

10 ay önce

İhanet iddiaları nedeniyle evliliklerini bitirme kararı alan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu boşanma konusunda anlaştı. Akalay anlaşmalı boşanma davası açtı.

Sarp Levendoğlu ile 2 Ağustos 2014'te evlenen  Birce Akalay, önceki gün  İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak anlaşmalı boşanma davası açtı.

TAZMİNAT VE NAFAKA TALEBİ YOK

"Şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı" gerekçesiyle açılan davada taraflar birbirlerinden maddi-manevi tazminat ve nafaka talebinde bulunmadı.

ANLAŞTILAR

Levendoğlu ile Akalay, boşanma protokolünde ayrılık konusunda anlaştıklarını, şahsi eşyaları paylaştıklarını ve birbirlerinden mal rejimine dayalı alacaklarının bulunmadığını ifade etti.

İHANET İDDİALARI KONUŞULUYOR

Geçen yılın nisan ve ağustos aylarında da çift hakkında boşanacakları yönünde haberler çıkmıştı.  Birce Akalay ve  Sarp Levendoğlu, geçtiğimiz hafta ise ihanet haberleriyle gündeme geldi. Levendoğlu'nun genç meslektaşı  Derya Şensoy'la ilişki yaşadığı öne sürüldü, ancak taraflar konu hakkında açıklama yapmadı.


Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi
Bakan Gül, Doğruladı! ABD, Tutuklu Konsolosluk Çalışanı Metin Topuz'un Telefonunu İstedi