Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Alpay, sivil toplum kuruluşu üyeleriyle bir araya geldi - Son Dakika

Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Alpay, sivil toplum kuruluşu üyeleriyle bir araya geldi

23.02.2021 19:03
Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Alpay, sivil toplum kuruluşu üyeleriyle bir araya geldi, System.String[]

Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, Kırmızı Montlular İyilik ve Gönüllülük Hareketi Başkanı üyelerini ziyaret etti.

Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, Kırmızı Montlular İyilik ve Gönüllülük Hareketi Başkanı üyelerini ziyaret etti.

Kulüpten yapılan açıklamada, Alpay'ın beraberinde kulüp genel sekreteri Ahmet Doğuş Cantürk ile sivil toplum kuruluşunun koordinasyon merkezini ziyaret ederek gönüllülük hareketi başkanı Erhat Eğit ve üyelerle bir araya geldi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Alpay, sivil toplum kuruluşunun kurulduğu günden bugüne yürüttüğü çalışmalarla çok sayıda kişiye sosyal destekte bulunduğunu belirtti.

Başarılı çalışmalarının artarak devam etmesi temennisinde bulunan Alpay, şöyle konuştu:

"Hareket kurulduğu günden beri faydalı işler gerçekleştirdi, çalışmalarını takip ediyorum. Bugün burada olmaktan da büyük mutluluk duyuyorum. Gençlerimizle sosyal girişimcilik üzerine sohbet gerçekleştirdik. Sosyal girişimcilik ile ilgili olarak kendilerine bilgiler verdim. Arkadaşlarımızın projelerini dinledim. Ziyaret oldukça faydalı ve keyifli geçti. Gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim."

Eğit ise, "İyilik dünyaya hakim olana kadar yorulmak yok" sloganıyla yola çıktıklarını aktararak, "İlimizin önemli dinamiklerinden Mustafa Alpay koordinasyon merkezimizi ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi aldı. Şahsım ve teşkilatım adına bizleri ziyaret ettikleri için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Alpay, sivil toplum kuruluşu üyeleriyle bir araya geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Bakan Koca'dan 65 yaş ve üzerine, aşılama oranına bağlı olarak kısıtlamalarda esneme sinyali Bakan Koca'dan bedava aşıya para verildi iddiasına yanıt: Aşı savaşının olduğu bir dünyada üretici firma aşıyı bedava verir mi? Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Tam kapanma gibi bir durumu şu an düşünmüyoruz Öz kızını kurşuna yağmuruna tutarak katleden cani baba, mahkemede utanmadan kendisini savundu Okan Bayülgen 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak Malaga, Nordin Amrabat transferindeki anlaşmaya uymadığı gerekçesiyle Galatasaray'a 500 bin euro ödeyecek Gardiyanlar, mahkumu döverek öldürdü! İnsanlıktan utandıran anların görüntüsü ortaya çıktı Son Dakika! Ermenistan'daki darbe girişimine ilişkin Türkiye'den ilk açıklama: Nerede olursa olsun darbeye karşıyız