Birko A.Ş. 50 İşçi Alacak - Son Dakika

Birko A.Ş. 50 İşçi Alacak

19.01.2012 13:20
Birko A.Ş. 50 İşçi Alacak, System.String[]

Niğde'nin en büyük sanayi kuruluşu olan Birko A.Ş, 50 kişiye daha iş imkanı sağlayacak.

Niğde'nin en büyük sanayi kuruluşu olan Birko A.Ş, 50 kişiye daha iş imkanı sağlayacak.

Firmadan yapılan açıklamaya göre, 18 yaşını doldurmuş ve 24 yaş altındaki, askerliğini yapmamış ve askerliğine en az 1,5 - 2 yılı kalan erkek adaylar, İŞKUR aracılığıyla istihdam edilecek.

Firmada çalışmak isteyen ve gerekli şartları taşıyan adaylar, İŞKUR İl Müdürlüğüne kayıt yaptıracak. Kayıtlarını yaptıran adaylar ise önümüzdeki günlerde belirlenecek seçmelere katılacaklar.

Seçmeler sonunda İŞKUR ve Birko A.Ş tarafından kursa tabi tutulacak olan adaylar, toplam 45 gün eğitim görecek. Bu süre içerisinde sigortaları yapılacak olan adaylara günlük 15 lira harçlık verilecek. Kurslarda başarılı olanlar ise 45 günün sonunda Birko Şirketler Grubu bünyesinde işe başlayacaklar.

- NİĞDE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Birko A.Ş. 50 İşçi Alacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Bakan Koca duyurdu: Düzce'de vaka artışı yüzde 99 seviyesine ulaştı 5 erkek öğrenciye cinsel istismarla suçlanan ücretli öğretmene 52 yıl 5 ay hapis Vaka sayısının yüzde 84 arttığı Bursa'da sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Vali Bilim Kurulu'nu işaret etti ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Antalyaspor'da Tamer Tuna dönemi sona erdi Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı