BM Genel Kurulu'nun 77. Oturumu Sona Erdi - Son Dakika

BM Genel Kurulu'nun 77. Oturumu Sona Erdi

27.09.2022 17:44
BM Genel Kurulu'nun 77. Oturumu Sona Erdi

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER, 26 Eylül (Xinhua) -- BM 77. Genel Kurul Başkanı Csaba Korosi (solda), ABD'nin New York kentindeki BM Genel Merkezi'nde kapanış konuşmasını yapıyor, 26 Eylül 2022.

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER, 26 Eylül (Xinhua) -- BM 77. Genel Kurul Başkanı Csaba Korosi (solda), ABD'nin New York kentindeki BM Genel Merkezi'nde kapanış konuşmasını yapıyor, 26 Eylül 2022. BM Genel Kurulu'nun bu yılki genel görüşmeleri, 190 üye ülkenin temsilcilerinin "İç içe geçmiş sınamalara dönüştürücü çözümler için dönüm noktası" teması üzerine konuşmalarının ardından Pazartesi günü sona erdi. (Fotoğraf: Wang Ying/Xinhua)

Kaynak: Xinhua
YORUMLAR
500
Venezuela hükümeti ve muhalefeti BM programı çerçevesinde görüşmeler için anlaştı Venezuela hükümeti ve muhalefeti BM programı çerçevesinde görüşmeler için anlaştı New York'ta Şükran Günü yürüyüşü New York'ta Şükran Günü yürüyüşü

Son Dakika Güncel BM Genel Kurulu'nun 77. Oturumu Sona Erdi - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement