Son Dakika Haberleri: Cinsel İlişkiye Girdiği Kadını, Bıçakla Tehdit Edip Her Şeyini Aldı

Cinsel İlişkiye Girdiği Kadını, Bıçakla Tehdit Edip Her Şeyini Aldı

5 ay önce

Tekirdağ'da para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği kadını bıçak zoruyla tehdit ederek telefonunu ve parasını gasp eden zanlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde para karşılığı ilişkiye girdiği G.T. isimli kadını, bıçak tehdidiyle gasbettiği iddiasıyla gözaltına alınan Kasım Çelik(24), tutuklandı.

ÖNCE İLİŞKİYE GİRDİ, SONRA...

İddiaya göre Çerkezköy'de yaşayan Kasım Çelik, G.T. isimli kadınla para karşılığı cinsel ilişkiye girdi. Daha sonra ikili tartışmaya başladı. Bu sırada Çelik, üzerinde taşıdığı bıçağı çıkartarak kadını tehdit etti ve üzerindeki para ile cep telefonunu alıp, kaçtı. G.T.'nin emniyete giderek şikayetçi olması üzerine polis, Çelik'i yakalayarak gözaltına aldı.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen ve G.T.'den alacağı olduğunu savunan Çelik, sevk edildiği mahkemece 'gasp ve yağma' suçlarından tutuklanarak, cezaevine konuldu.


YORUMLAR


78 Yaşındaki Kadının, Metroda Tekme Tokat Saldırıya Uğradığı Anlar Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı Çin Borsasından Bir Günde 1,6 Milyar Dolar Çıktı Yunanistan Başbakanı Çipras'ın Türk Jetleri Tarafından Taciz Edildiği İddiaları Yalanlandı