Bisikletiyle sınava son dakikada yetişti - Son Dakika

Bisikletiyle sınava son dakikada yetişti

20.06.2020 13:47

Bisikletiyle sınava son dakikada yetişti 2020 Liselere Geçiş Sınavı(LGS)'na bisikleti ile gelen gencin şansızlık yakasını bırakmadı.

Bisikletiyle sınava son dakikada yetişti

BALIKESİR - 2020 Liselere Geçiş Sınavı(LGS)'na bisikleti ile gelen gencin şansızlık yakasını bırakmadı.

Korona virüs tedbirlerinin uygulandığı LGS(Liselere Geçiş Sınavı) maratonu saat 09.30'da başladı. Kadıköy Leman Akpınar Ortaokulu'nda sınava girecek olan Abdulhalim Enteril, sınava yetişebilmek için okula bisikleti ile geldi. Ancak bu kez okul yetkilileri öğrenciyi kimliksiz içeri alamayacaklarını söylediler. Zamanla yarışan genç bu kez aynı hızla kimliği alıp gelerek son dakikada sınava girmeyi başardı. Durumu görenler, "Genci bisikleti kurtardı, yoksa sınava yetişemeyecekti" dediler.

YORUMLAR
500
Covid-19 aşısı olmadığı için işten tazminatsız atılan çalışanı, mahkeme haklı buldu Covid-19 aşısı olmadığı için işten tazminatsız atılan çalışanı, mahkeme haklı buldu Mustafa Adıgüzel: 'Sağlık Bakanlığı Havalimanlarında Covid Testini Yüklenici Firmaya Devretmiş, Oradan da Ona Rant Devşirmektedir' Mustafa Adıgüzel: 'Sağlık Bakanlığı Havalimanlarında Covid Testini Yüklenici Firmaya Devretmiş, Oradan da Ona Rant Devşirmektedir' Gümüşhane'de Covid-19 vakaları sıfırlandı Gümüşhane'de Covid-19 vakaları sıfırlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bisikletiyle sınava son dakikada yetişti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement