Bisikletiyle dolaşarak çocukları taciz etti, 14 yaşındaki çocuğa ilişki önerdi! - Son Dakika

Bisikletiyle dolaşarak çocukları taciz etti, 14 yaşındaki çocuğa ilişki önerdi!

21.01.2022 13:09
Bisikletiyle dolaşarak çocukları taciz etti, 14 yaşındaki çocuğa ilişki önerdi!

İstanbul'un Bağcılar ve Bahçelievler ilçelerinde bisikletle dolaşarak çocukları taciz ettiği öne sürülen Mecit G. "çocuğun cinsel istismarı" suçundan tutuklandı.

Olay 14 yaşındaki B.B., 31 Aralık 2021 günü Bağcılar'da bisikletle dolaşan bir şüphelinin kendisini taciz ettiğini anlatmasıyla başladı.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheliyi bulmak için çalışma başlattı. Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri 60 farklı iş yerine ait güvenlik kamera görüntülerini inceledi.

ÇOCUĞA BAKİRE OLUP OLMADIĞINI SORMUŞ

Olayla ilgili ifade veren mağdur B.B şunları söyledi:

"31 Aralık günü saat 17:45 sıralarında okuldan eve dönerken minibüsten evin yukarısında indikten sonra yürümeye başladım. Bu esnada arkamdan biri seslendi. Dönüp baktığımda bisikletli bir kişinin seslendiğini gördüm. İlk olarak orada metro istasyonu olup olmadığını sordu. Kendisine tarif ettikten sonra işe gidip geldiğini, yeni evlendiğini, kadınları tanımadığını, kadınları gördüğünde mutlu olduğunu söyledi. Ardından da bakire olup olmadığımı, cinsel ilişkiye girmek isteyip istemediğimi sordu. Konunun farklı yerlere gittiğini söyleyip, yanından ayrılmak istedim. Ancak eli cebinde olan bisikletli şahıs kolumdan tutarak ayrılmama izin vermedi. Cep telefonumdan acil arama ile babamı aradım. Dalgınlığından istifade ederek kaçtım" diye konuştu.

KAMERA GÖRÜNTÜLERİ İNCELENDİ

Çocuk Şube Müdürlüğü Ekiplerince incelenen görüntülerde, bisikleti elinde götüren ve yürüyen bir şüphelinin Bağcılar ve Bahçelievler'de 18 yaşından küçük kız çocuklarını sokaklarda ve caddelerde uzun süre takip ettiği, bisikletin direksiyonunu kız çocuklarının önlerine kırarak, onlarla sohbet etmeye çalıştığı ve kız çocuklarını taciz ettiğini tespit etti.

Şüpheli Mecit G. 16 ocakta gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından şüpheli Bakırköy Adalet Sarayı'na getirilen şüpheli çocuğu taciz etmediğini ileri sürdü.

"ÇOCUĞA DEĞİL, BAŞKA BİR KIZA ARKADAŞLIK TEKLİF ETTİM" DEDİ

Zanlı; "Yolda esmer, benim boylarımda, başı kapalı, 19-20 yaşlarında bir bayan şahıs yoldan geçenlere kirazlı metro istasyonunun yerini soruyordu. Ben de kendisine yaklaşıp Kirazlı Metro istasyonunun yerini tarif ettim. Sonra ben bu kıza arkadaşlık teklifinde bulundum ancak kız olmaz diyerek beni reddetti. Sonrasında ben oradan ayrılarak eve gittim. Bu anlattığım olay dışında benim konuştuğum veya arkadaşlık teklif ettiğim kimse yok. Ben neden bu şekilde bir şey yaptığımı bilmiyorum. Yaptığımdan çok pişmanım. Bir kere şeytana uydum" ifadelerini kullandı.

Nöbetçi Bakırköy Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli Mecit G'.yi "çocuğun cinsel istismarı" suçundan tutuklayarak cezaevine gönderdi.

YORUMLAR
500
Kız çocuklarını taciz eden bisikletli adam, 3 yıl 9 ay hapis cezası aldı ancak tutukluluk süresi nedeniyle tahliye edildi Kız çocuklarını taciz eden bisikletli adam, 3 yıl 9 ay hapis cezası aldı ancak tutukluluk süresi nedeniyle tahliye edildi Kızının arkadaşına cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanıyordu, beraat etti Kızının arkadaşına cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanıyordu, beraat etti Bahçelievler'de kız çocuğunu istismar eden sanığa 3 yıl 9 ay hapis cezası Bahçelievler'de kız çocuğunu istismar eden sanığa 3 yıl 9 ay hapis cezası

Son Dakika 3. Sayfa Bisikletiyle dolaşarak çocukları taciz etti, 14 yaşındaki çocuğa ilişki önerdi! - Son Dakika


Advertisement