Bisikletliye Bilerek Çarpan Otobüs Şoförüne 17 Ay Hapis - Son Dakika

Bisikletliye Bilerek Çarpan Otobüs Şoförüne 17 Ay Hapis

18.02.2012 20:52
Bisikletliye Bilerek Çarpan Otobüs Şoförüne 17 Ay Hapis, System.String[]

İngiltere'de önünde giden bir bisikletliye bilerek çarpan otobüs şoförüne 17 ay hapis cezası verildi.

Görüntülerde, şoförün direksiyonu aniden çevirerek bisikletliye çarpması görülüyor. Bisikletli çarpmanın etkisiyle onlarca metre uzağa savruluyor.

Gavin Hill (29) adlı şoför, Philip Mead isimli bisikletliye kasıtlı olarak direksiyonu çevirerek çarpma ve bacağının kırılmasına sebebiyet verme suçundan 17 ay hapse mahkum edildi.

Gavin Hill'in Bristol mahkemede olayın olduğu gün otobüs firması Bugler Coaches tarafından işten kovulduğunu ve çok kızgın olduğu için bu suçu işlediğini ifade etti.

Bisikletliye Bilerek Çarpan Otobüs Şoförüne 17 Ay Hapis
Bisikletliye Bilerek Çarpan Otobüs Şoförüne 17 Ay Hapis
Bisikletliye Bilerek Çarpan Otobüs Şoförüne 17 Ay Hapis

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bisikletliye Bilerek Çarpan Otobüs Şoförüne 17 Ay Hapis - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev: Zengilan şehri bizimdir Bir saatlik düğünde gelin ve damada 1 milyon liralık takı Pişkin katil altınlarını çalıp öldürdüğü kadının cenazesine katılmış! Ağlayarak başsağlığı dilemiş Cepheyi Ermenistan'a dar eden Azerbaycan ordusunun kilit noktası olan üç general dikkat çekti Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi Şarkıcı Berkay, maske takmayarak koronavirüse meydan okudu