Bismil'de 19 Eylül Gaziler Günü Etkinliği - Son Dakika

Bismil'de 19 Eylül Gaziler Günü Etkinliği

19.09.2018 12:20
Bismil'de 19 Eylül Gaziler Günü Etkinliği, System.String[]

19 Eylül Gaziler Günü Bismil’de düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

19 Eylül Gaziler Günü Bismil'de düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

İlçe Hükümet konağı önünde düzenlenen törene Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Kocaman, Askerlik Şube Başkanı Alper Akça, İlçe Emniyet Müdürü Ersin Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya, Gazi ve Şehit aileleri, kurum amirleri ve siyasi partilerin temsilcileri katıldı.

Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu. Törende günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Gazi Mehmet Balıkçı yaptı. Şehitlik ve gaziliğin şereflerin en büyüğü, makamların en yücesi olduğunu vurgulayan Balıkçı, "Bin yıldır barış, kardeşlik ve huzur içinde yaşadığımız bu cennet vatan, bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin, tüm kahramanlarımızın emanetidir. Vatanını canından aziz bilen, bağımsızlığımızın korunması, ülkenin her köşesinde huzur ve güvenliğin sağlanması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan bir milletin evlatları olarak, onların büyük özverileri sayesinde bugün geleceğe güvenle bakıyoruz" dedi.

Gazi Mehmet Balıkçı, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptıktan sonra tören sona erdi. - DİYARBAKIR

Bismil'de 19 Eylül Gaziler Günü Etkinliği
Bismil'de 19 Eylül Gaziler Günü Etkinliği

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bismil'de 19 Eylül Gaziler Günü Etkinliği - Son Dakika


Son Dakika

Boşanan çiftin dedikodular üzerine yaptırdığı test herkesi şaşırttı! Bir baba iki DNA Esnaftan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 6 maddelik öneri paketi Suudi Arabistan Krallığı'nın tespihlerini İznikli usta üretiyor Böyle sapkınlık yok! Evlerine güvenlik kamerası taktığı kadınların cinsel ilişki görüntülerini izledi Canını hiçe sayan adam güvercinlerin hayatını kurtardı 1 metre karın 1 haftada geçit verdiği yolda, duygulandıran buluşma Amasya'da yüzde 50'lik içme suyu indirimine sevinen muhtarlar pankart astı Araç muayenede yeni düzenleme: Ağır hasarlı araçlar bir ay içinde herhangi bir istasyonda tekrar muayeneye girebilecek