Bismil'de Köy Ziyaretleri Aralıksız Devam Ediyor - Son Dakika

Bismil'de Köy Ziyaretleri Aralıksız Devam Ediyor

28.04.2018 11:06
Bismil'de Köy Ziyaretleri Aralıksız Devam Ediyor, System.String[]

Diyarbakır’ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Ak Parti Bismil İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya, İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş ve Ak Parti heyeti ile birlikte, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Bademli, İsalı ve Yukarı Salat mahallelerini ziyaret etti.

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Ak Parti Bismil İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya, İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş ve Ak Parti heyeti ile birlikte, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Bademli, İsalı ve Yukarı Salat mahallelerini ziyaret etti.

Heyet kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşların taziye ziyaretlerini de ihmal etmeyerek Bademli mahallesinde Yeniad ailesinin taziye ziyaretinde de bulunuldu. Köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Gülenç, köyler sıkıntı çekerken kendilerinin koltuklarında rahat oturamayacağını söyledi. Başkan Gülenç, "Fırsat buldukça köy ziyaretlerinde vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için çıkmış olduğumuz bu yolda ne gerekiyorsa yapmaya gayret ediyoruz. Bizleri ağırlayan Bademli, İsalı ve Yukarı salat kırsal mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum" dedi.

"Ayaklarına gitmeliyiz"

Ak Parti İlçe Başkanı Kızılkaya ise, köylü vatandaşların ayaklarına gittiklerini ifade ederek, "Köylü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını sorun ve sıkıntılarını görmeye geldik. Bugün de ziyaretlerimiz kapsamında Bademli, isalı ve Yukarı Salat mahallelerimizi ziyaret ettik. Bundan sonra da köy ziyaretlerimiz devam edecektir. Gün, koltukta oturma zamanı değil vatandaşa gitme zamanıdır" dedi.

Kırsal mahalle sakinleri ise, "Köy halkı olarak sorun ve sıkıntılarımızı başkanlarımıza ilettik. Başkanlarımız, köyün sorun ve sıkıntıları için gerekli adımları atacağını söylediler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu. - DİYARBAKIR

Bismil'de Köy Ziyaretleri Aralıksız Devam Ediyor
Bismil'de Köy Ziyaretleri Aralıksız Devam Ediyor
Bismil'de Köy Ziyaretleri Aralıksız Devam Ediyor
Bismil'de Köy Ziyaretleri Aralıksız Devam Ediyor
Bismil'de Köy Ziyaretleri Aralıksız Devam Ediyor
Bismil'de Köy Ziyaretleri Aralıksız Devam Ediyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bismil'de Köy Ziyaretleri Aralıksız Devam Ediyor - Son Dakika


Son Dakika

Biden'ın Dışişleri Bakanı adayı Blinken'den Türkiye açıklaması! S-400 ve yaptırımlar yine masaya sürüldü Kuzey Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker, Kosova'ya sığındı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Konyaspor maçında ayağı kırılan Abdülkadir Ömür, 6 ay forma giyemeyecek Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi