Son Dakika Haberleri: Bitlis'teki Stk'lardan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

Bitlis'teki Stk'lardan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

2 yıl önce

Bitlis'te sivil toplum kuruluşlarından oluşturulan Medeniyet Platformu, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.

Bitlis'teki Stk'lardan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek, System.String[]
Bitlis'te sivil toplum kuruluşlarından oluşturulan Medeniyet Platformu, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.

Öğle namazının ardında Ulu Cami önünde toplanan sivil toplum kuruluşu temsilcileri, üyeleri ve vatandaşlar, sloganlar atarak terör örgütüne tepki gösterdi.

Burada Bitlis Medeniyet Platformu adına basın açıklamasını okuyan Memur-Sen Bitlis Temsilcisi Cabir Durak, askerlerin, vatanın bekası ve selameti için Afrin'de teröre karşı Zeytin Dalı Harekatı'nı gerçekleştirdiğini söyledi.

Operasyonun başlangıcından bugüne kadar "Düğüne gidiyoruz" diyen 31 yiğidi şehadete uğurladıklarını bildiren Durak, şunları kaydetti:

"Sulh ve adalet istiyoruz. Fakat emperyalizm bölgemizden kovulmadan, emperyal taşeronu kanlı terör örgütlerinin kökü kazınmadan bunun sağlanamayacağını da çok iyi biliyoruz. Türkiye terörle mücadele ediyor, emperyalizme karşı da onurlu bir savaş veriyor. Tam da bu yüzden Türkiye'nin Afrin'de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı'nı bütün benliğimizle destekliyor, cephede vuruşan askerlerimize de Allah yardımcınız olsun diyoruz. Milletin desteğini, ümmetin duasını alan devletimiz ve silahlı kuvvetlerimizin, şanlı ecdadın evlatları olmanın hakkını veren yiğitlerimizin terör örgütlerini yok edeceğine, emperyal akla diz çöktüreceğine de yürekten inanıyoruz."Usta Oyuncu Erdal Özyağcılar, Şaman Dinine İnandığını Açıkladı Erdoğan'ın Duyurduğu Muhtaç Ailelere Elektrik Tüketim Desteğinin Haftaya Başlaması Bekleniyor

Camideki Hırsızlık Anı, Güvenlik Kamerasında Tarafından Saniye Saniye Kaydedildi