Bitlis'ten 40 Genç Sarıkamış'a Gidiyor - Son Dakika

Bitlis'ten 40 Genç Sarıkamış'a Gidiyor

26.11.2012 11:30
Bitlis'ten 40 Genç Sarıkamış'a Gidiyor, System.String[]

Bitlis'ten 40 genç, Sarıkamış Şehitlerini Anma Etkinlikleri'ne katılacak.

Bitlis'ten 40 genç, 5– 6 Ocak tarihleri arasında Kars'ın Sarıkamış ilçesinde düzenlenecek olan Sarıkamış Şehitlerini Anma Etkinlikleri'ne katılacak.

Gönderilecek olan gençlerin öncelikli olarak 18 – 30 yaş arası şehit ve gazi çocuklarından seçileceğini belirten Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Güven, gönderilecek olan gençlerin tüm giderlerinin Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından karşılanacağını belirtti.

Amaçlarının gençlerin Sarıkamış'ta donarak şehit düşen askerler için yapılan törenleri yerinde görerek milli birlik ve beraberlik ruhunu aşılamak olduğunu kaydeden Güven şöyle konuştu: "Gönderilecek olan gençlerimiz için önceliği şehit ve gazi çocuklarına vereceğiz. Bu gençlerimizin bütün giderleri tarafımızdan karşılanacaktır. Amacımız Bitlis'te ki gençlerimizin oradaki milli birlik ve beraberlik örneğini yerinde görmelerini sağlamaktır."

Bitlis'ten 40 Genç Sarıkamış'a Gidiyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Bitlis'ten 40 Genç Sarıkamış'a Gidiyor - Son Dakika


Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü