Bitlis Tv'de Lys ve Sbs Dersleri Anlatılacak - Son Dakika

Bitlis Tv'de Lys ve Sbs Dersleri Anlatılacak

26.11.2012 14:40
Bitlis Tv'de Lys ve Sbs Dersleri Anlatılacak, System.String[]

İl Milli Eğitim Müdürü M.Emin Korkmaz, Bitlis TV'de Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve Seviye Belirleme Sınavı'na yönelik ders anlatılacağını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü M. Emin Korkmaz, Bitlis TV'de Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve Seviye Belirleme Sınavı'na yönelik ders anlatılacağını söyledi.

Korkmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bitlis TV'nin kendilerine, bu ayından başlayarak, mayıs ayına kadar her gün yarım saat ders anlatma zamanı tanıdığını bildirdi.

Televizyonda haftada 3 saat LYS ve 2 saat ise SBS'ye yönelik ders anlatılacağını ifade eden Korkmaz, şöyle konuştu:

"Bu örnek davranıştan dolayı Bitlis TV ailesine teşekkür ediyorum. Televizyonda eğitim öğrencilerimiz için çok iyi olacak. Bitlis'te her şey günden güne iyiye gidiyor. İl genelindeki 619 okulumuzda 108 bin öğrencimiz, 6 bin de çalışanımız var. Tabi ki ufak tefek sorunlarımız olacak. Ancak sorunlarımız küçük. Bunda ekibimizin büyük desteği var. Kentteki herkes eğitim için üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getiriyor."

Muhabir: Şener Toktaş

Yayıncı: Berin Arslan Çetin - BİTLİS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bitlis Tv'de Lys ve Sbs Dersleri Anlatılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı Erol Bulut'tan dikkat çeken şampiyonluk temennisi: Umarım sezon sonuna kadar namağlup gideriz Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler